TRIANGLE SIGNATURE THETA

Model SIGNATURE THETA TRIANGLE
od 3 390,00 €
Dostupné iba na predajni
Signature Theta sú dvojpásmové reprosústavy určené na umiestnenie na stojan. Vyznačujú sa skrinkami vysokej tuhosti ako séria Magellan v kombinácii s vysoko kvalitným lesklým povrchom pre moderný a elegantný estetický vzhľad. Nenechajte sa zmiasť jeho kompaktnými rozmermi, jasnosť a hĺbka dolného registra sú pre reprosústavy tejto veľkosti mimoriadne pôsobivé. Signature Theta je ideálna voľba pre stredné miestnosti od 15 do 30 m2 a je určená pre milovníkov hudby, ktorí hľadajú kompaktný reproduktor s pôsobivou muzikalitou, výkonom a rýchlosťou. Môžu byť tiež použité ako zadné kanály pre špičkové domáce kino. Koncepcia tejto rady, dizajn a výroba je 100% realizovaná vo Francúzsku v dielňach v Soissons. Vďaka skúsenostiam získaným pri návrhu rady Magellan ponúka TRIANGLE v rade SIGNATURE formu luxusného remeselného spracovania ktorá sa zrodila z vášne a práce jej tímov. Každá položka je vyrobená a zostavená s nekompromisnou presnosťou, aby sa dosiahla dokonalosť pri výrobe a nezameniteľný zvuk.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie biely klavírny lak
Cena za pár
5 dní2 825,00 €20.00%3 390,00 €
Prevedenie čierny klavírny lak
Cena za pár
5 dní2 825,00 €20.00%3 390,00 €
Prevedenie mahagón
Cena za pár
5 dní2 825,00 €20.00%3 390,00 €

Reprosústavy sú vybavené papierovým stredobasovým meničom s priemerom 16 cm (6,5 palca), ktorý živo rerodukuje nástroje a ľudské hlasy. Hornový výškový reproduktor  je umiestnený v hornej časti reprosústav, aby sa zabránilo prenosu rezonancií zo skrinky.

Technické špecifikácie:

 • Počet meničov: 2
 • Počet pásiem: 2
 • typ: predný bassreflex 
 • citlivosť: 90 dB / W / m
 • Frekvenčný rozsah: 45 Hz - 20 KHz (+/- 3 dB)
 • Výkon: 90 W.
 • Nominálna impedancia: 8 Ω
 • Minimálna impedancia: 4,4 Ω
 • Rozmery: 465x233x372 mm
 • Váha: 11,55 kg​​​​​

Recenzie a ocenenia:

«Jednoduchá, elegantná, zvuková dokonalosť. Hádam, že naši európski čitatelia vedia viac o Triangle, ako naši americkí čitatelia, ale veľmi tvrdo pracujeme na tom, aby sa to v nasledujúcich mesiacoch zmenilo. Ak by ste v tejto cenovej kategórii chceli nádherný pár stojanových reproduktorov a hľadali ste niečo trochu iné, ako počúvajú všetci ostatní, vyhľadajte Theta. Vytŕčajú z davu. 

Nakoniec Theta dobre fungovali s každým zosilňovačom ku ktorému sme ich pripojili, dokonca aj 9 watt na kanál Coincident SET sa ukázal ako vynikajúci pri nižších úrovniach. Mimochodom, Theta ponúka príjemný hudobný zážitok na týchto úrovniach, takže ak nie ste niekým, kto skutočne potrebuje rockový štadión, kvalitný zosilňovač 10 až 30 wattov na kanál vám bude vinikajúco slúžiť. Toto otvára obrovské množstvo možností pri budovaní systému.​»

 • Jeff Dorgay, Tone Audio, USA