Kohut Audio

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Hovoria tí, čo o nás ešte nepočuli.

Špičkovej hi-fi technike sa venujeme už od roku 1992 a sme jedna z najstarších firiem pôsobiacich na Slovensku v tejto oblasti. Zameriavame sa na predaj audio komponentov, reprosústav a príslušenstva.

Už 29 rokov Vám prinášame to najkvalitnejšie z audiotechniky.

Spoločnosť Kohut a Syn vznikla ako klasická rodinná firma v roku 1992 pôvodne ako TV servis. Okamžite sme sa však začali zaoberať aj predajom spotrebnej elektroniky hlavne TV a HiFi komponentov JVC.  V roku 1995 sme otvorili samostatné HiFi štúdio v suterénnych priestor na Štefánikovej ulici č.6. Konkurencia nás vtedy trefne nazvala „HighEnd v pivnici“. Predávali sme vtedy značky AU/RA, Marantz, Luxman, Quadral, B&W, Triangle, Castle, NAD, SonusFaber, Rotel atd… V roku 1998 sme sa presťahovali do priestorov na ul. Slovenskej jednoty 8, v ktorých sme fungovali presne 20 rokov. Dňa 15.6.2018 sme slávnostne otvorili úplne novú kompletne zrekonštruovanú predajňu v OC Idea na ul. Napájadlá 18 v Košiciach Nad jazerom. Počas celého obdobia fungovania HiFi štúdia sme každoročne pripravovali prezentácie HighEnd elektroniky pre širokú verejnosť či už v galérii Júliusa Jakobyho na hlavnej ul. v Košiciach alebo v našom HiFi štúdiu na ul. Slovenskej jednoty 8. Rovnako sme sa zúčastnili výstav Watt Hifi a High End Slovakia v Bratislave. V posledných rokoch prezentujeme náš tovar na výstave Audio Video Kino v Košiciach. 

V súčasnej dobe sa zameriavame sa na predaj audio komponentov, reprosústav a príslušenstva strednej a vyššej triedy s vynikajúcim pomerom výkon/cena, hlavne pre náročnejších klientov. S hrdosťou môžeme konštatovať, že sme jedna z najstarších firiem pôsobiacich v tejto oblasti na Slovensku nepretržite  od roku 1992. Na Slovensku zastupuje prestížne značky PrimaLuna, DALI a Vienna Acoustics. V kľudnom prostredí nášho HIFI štúdia uprednostňujeme individuálny prístup ku každému klientovi a „ušitie zostavy na mieru“. 

V roku 2013 sme sprevádzkovali e-shop, ktorého sortiment a základy sme postavili na skúsenostiach a tradícii nášho kamenného HiFi štúdia. 

Sme nezávislý predajca, ktorý si dôkladne vyberá sortiment ktorý predáva, ktorý podrobne pozná a má ho odskúšaný priamo vo svojom showroome. V našom e-shope spájame výhody nakupovania cez internet s istotou nákupu v kamennom obchode.  Na všetok ponúkaný sortiment máme zabezpečný záručný a pozáručný servis. Všetok tovar odoberáme výhradne od oficiálny distribútorov pre SR. 
Na všetky vaše otázky radi odpovieme a radi vám pri kúpe poradíme na tel. č.: 0905 642 156 (V pracovných dňoch 13 - 18:00 ) alebo e-mailom: info@kohutaudio.sk

„Keď nemáte náladu, nevydarí sa vám deň, práca sa stane monotónnou a zdá sa, že miznú aj posledné nádeje, stačí vziať bicykel a previezť sa po ceste, bez myslenia na čokoľvek iné ako na svoju jazdu.“  Arthur Conan Doyle

Ako veľký fanúšik cyklistiky, KohutAudio sponzoruje podujatia v okolí Košíc v horskej a cestnej cyklistike, rovnako podporujeme malý amatérsky team: KohutAudio Cycling Team. Počas celého roka nás môžete stretávať trénovať na cestách v okolí Košíc v neprehliadnuteľných červených dresoch. 

V roku 2019 sme sa rozhodli podporiť a stali sme jedným zo sponzorov Cyklistického klubu pre deti a mládež PROefekt Košice