REL Tzero mkIII

Model Tzero mkIII REL Acoustics
od 529,00 €
Tzero je v každom prípade REL, len je navrhnutý tak, aby vylepšil zvukovú scénu v jedinečných priestoroch, v ktorých žijeme. Začali sme s ohľadom na koncového používateľa, pričom sme brali do úvahy výzvy a možnosti, ktoré predstavujú menšie štúdiá, byty, pracovne, alebo domáce kancelárie. Tzero odráža tento dizajn pre koncové použitie a poskytuje rýchle, hlboké a plné basy, ktorými sú reproduktory REL preslávené v podobe, ktorá sa nielen prispôsobuje týmto priestorom, ale využíva ich jedinečné vlastnosti.
Doprava zadarmo
Odporúčame
REL Tzero mkIII
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierny klavírny lak
Cena za kus
Skladom440,83 €20.00%529,00 €
Prevedenie biely klavírny lak
Cena za kus
3 - 5 dní440,83 €20.00%529,00 €

Miniatúrny zázrak = 100% REL, LEN MENŠÍ 

Tzero je v mnohých ohľadoch najťažším dizajnom, aký sme kedy realizovali, pretože nikdy predtým sme nedodali toľko za tak málo. Päť vrstiev čierneho alebo bieleho vysokolesklého laku podľa vášho výberu, ako vo všetkých zosilňovačoch Serie T, NextGen Class D, náš slávny High Level Input, plus samostatný vstupný stupeň .1/LFE s vlastným ovládaním hlasitosti, aby ste dosiahli dokonalú úroveň kinosály a hudby bez toho, aby ste sa museli trápiť s nastavovaním, alebo hľadať diaľkový ovládač.

Prepracovaný model Tzero MKIII je výkonný, dôrazný a poskytuje prekvapivo hlboké basy, ktoré s ľahkosťou vyplnia malé priestory. Pri subwooferi MKIII sme si dali za cieľ navrhnúť a skonštruovať najlepší basový REPRODUKTOR, aký si možno pre jeho použitie predstaviť. Hoci je 6,5" reproduktor s veľkou výchylkou náš  najmenší, nenechajte sa pomýliť, je výkonný a výbušný a bez problémov dokáže zaplniť stredne veľké miestnosti. Máte oveľa väčší priestor? Rozmiestnite ich po celom priestore a dosiahnite nenápadnú priestorovú prezentáciu hudby a filmového zvuku.

BASY PREKRAČUJÚCE JEHO VEĽKOSŤ

Tzero MKIII, ktorý vysoko prevyšuje svoju váhovú kategóriu, poskytuje 100  wattov zo zosilňovača triedy D NextGen a je vybavený rovnakými špičkovými vstupnými filtrami, crossovermi a limitérmi ako naše väčšie modely.

Tzero MKIII obsahuje kompletnú sadu pripojenia REL, sadu filtrov s rýchlym 8ms oneskorením a náš známy vstup High Level, ako aj samostatný vstup .1/LFE so samostatným ovládaním úrovne a pohotovostným obvodom, ktorý spoľahlivo ožíva pri veľmi nízkych úrovniach.

Technické špecifikácie

 • Rozmery a materiál aktívneho meniča 6,5-palcový (165 mm) kužeľ s veľkým zdvihom, hliníková membrána, oceľové šasi
 • Najnižšia frekvenčná odozva -6 dB pri 37 Hz
 • Vstupné konektory Nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA. 
 • Výstupný výkon 100W (RMS)
 • Typ zosilňovača trieda D
 •  Air Wireless (voliteľné), integrovaný čip s nulovou kompresiou     
 • SYSTÉM OCHRANY: Plne elektronický SET-SAFE Áno
 • Ochrana proti jednosmernému prúdu.    Áno
 • Ochrana proti skratu na výstupe Áno
 • Napájacie napätie 220-240 V, 110-120 V
 • Stredne oneskorená poistka 2A pre 230 V alebo 115 V
 • Rozmery (výška x šírka x hĺbka v mm) 216 x 241 x 260 mm
 • Hmotnosť 6,8 kg​​
 • Recenzie a ocenenia​

"Spoločnosť REL tvrdí, že model T Zero je v mnohých ohľadoch najnáročnejšou konštrukciou, akú kedy vyrobila, a to vďaka svojim veľmi malým rozmerom. Nemôžem si pomôcť, ale musím s tým súhlasiť, pretože je takmer kontraintuitívne účinný aj napriek svojej malej veľkosti. To z neho robí skvelý prvý subwoofer, najmä ak máte malý posluchový priestor a/alebo regálové reproduktory. Nech už je váš filozofický postoj k subwooferom akýkoľvek, proti pomeru ceny a kvality je ťažké niečo namietať."

stereonet.com

Príďte si vypočuť

REL Tzero mkIII si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

REL Tzero mkIII

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty