REL HT-Air MKII Wireless

Model HT-Air MKII Wireless REL Acoustics
209,00 €
174,17 € bez DPH
Cena za kus
HT-Air MKII pokračuje v neúnavnej snahe spoločnosti REL poskytovať najvyšší výkon, najlepšie remeselné spracovanie a najjednoduchšie dostupné subwoofery. S HT-Air MKII sme prekonali sami seba. V priebehu niekoľkých sekúnd po zapojení vysielača a prijímača budete pripravení začať prenášať hudbu alebo filmový zvuk s rýchlosťou 5,8 Gb, úplne bez digitálnej kompresie, pre dosiahnutie najširšej dynamiky a najlepšieho zvuku. HT-Air MKII poskytuje najvyšší výkon pre nízkoúrovňové prenosy (RCA-RCA) alebo LFE/.1 (jeden RCA).
Novinka
Doprava zadarmo
REL HT-Air MKII Wireless

Dizajn nadobúda nový význam, keď povýši bežné predmety na vyššiu úroveň. Tak je to aj v prípade bezdrôtových systémov HT-Air MKII, ktoré vďaka svojej váhe a kubickému dizajnu reinterpretujú prvotriedny tvarový štýl subwooferov REL a približujú ho bežným používateľom. HT-Air MKII je zabudovaný do liateho akrylového puzdra, ktoré už na prvý pohľad avizuje svoju kvalitu. Nie je ťažký na efekt, vieme, že mnohí majitelia ho budú chcieť kombinovať s kvalitnými prepojovacími káblami, aby dosiahli čo najlepší zvuk a tieto káble môžu byť samy o sebe ťažké. Sami sme nadšenci, preto sme navrhli extra hmotnosť, aby sme zabezpečili, že voľba bezdrôtovej cesty nepovedie k nepríjemnostiam. Len ďalší spôsob, ako vám dať najavo, že "to chápeme". Nakoniec sme ho nastriekali 5 vrstvami ručne naneseného akrylového laku. Myslíte si, že tá hlboká lesklá čierna vznikla náhodou? Kvalita je v našej DNA.

Sme hrdí na to, že sme vždy navrhovali a konštruovali najjednoduchšie a najľahšie použiteľné bezdrôtové systémy v tomto odvetví. Stačí ťuknúť na tlačidlo na vysielači a keď začne blikať, ťuknúť na zodpovedajúce tlačidlo na prijímači. To je všetko! REL HT-Air MKII sa dodáva s nainštalovaným a pripraveným interným softvérom, pretože nepoužívame bežné WI-FI. Náš vlastný špecializovaný protokol nám umožňuje eliminovať všetky nezmysly. Pretože keď dostaneme novú hračku domov, chceme, aby fungovala hneď.

HT-Air MKII využíva náš čip 3. generácie s frekvenciou 5,8 GHz, naše najpokročilejšie jednočipové riešenie. Je navrhnutý tak, aby umožňoval nepretržité streamovanie hudby a filmov v reálnom čase. Vďaka stereo vstupom L-R ALEBO (1) vstupu .1/LFE dokáže HT-Air MKII bez problémov vysielať dynamické, bohato znejúce subbasové signály na vzdialenosť najmenej 40' (12 m) a v ideálnych prípadoch aj ďalej. Rovnako ako naše drahšie modely poskytuje bleskovú odozvu približne 17 ms. Táto rýchlosť sa premieta do lepšieho zvuku, väčšej dynamiky a výkonu, ktorý sa blíži k výkonu vysokokvalitných káblov.

Určené pre sériu HT, je však kompatibilný so všetkými sub. REL, vrátane starších modelov (iba nízka úroveň alebo LFE) aj modelmi iných značiek s RCA vstupmi. 

Technické špecifikácie

  • VSTUPNÉ KONEKTORY: Stereo RCA, LFE vstup používa len vstup pravého kanálu.
  • Vstupná impedancia: XLR .1 / LFE10 k ohmov
  • BEZDRÔTOVÝ VÝSTUPNÝ VÝKON: 0 dBm
  • BEZDRÔTOVÁ EFEKTÍVNA VZDIALENOSŤ: 40 stôp (12 metrov)
  • VSTUPNÉ SIEŤOVÉ NAPÄTIE: 5V DC
  • SPOTREBA ENERGIE: 600 mWattov
  • Rozmery VYSIELAČ: 70 x 53 x 82,3 mm, PRIJÍMAČ: 70 x 53 x 82,3 mm
  • Prevedenie: čierna

Súvisiace produkty