REL HT/1510 Predator

Model HT/1510 Predator REL Acoustics
2 190,00 €
1 825,00 € bez DPH
Cena za kus
HT/1510 Predator mení očakávania od štandardného modelu REL, má sebavedomý, sexy nový vzhľad, ktorý dokonale zapadá do tradičnej rodiny REL a zároveň prináša výrazne vyšší výkon a vylepšené je takmer všetko. Predator II prináša vylepšený výkon v každej z výkonnostných kategórií: Zosilňovač s výkonom 1 000 W a vstupmi PerfectFilter™, nový 15" reproduktor CarbonGlas™, ktorý zvládne výrazne vyšší výkon, a sebaistý, elegantný štýl, aký sa v dizajne domáceho kina doteraz nevyskytoval.
Doprava zadarmo
Odporúčame
REL HT/1510 Predator

Najlepšie sa zlepšuje

Predator II, kompletná modernizácia modelu HT/1510, nadväzuje na náš pôvodný subwoofer pre domáce kino (víťaz ocenenia Domáce kino roka na viacerých kontinentoch) a vylepšuje každý komponent a aspekt. Tieto vylepšenia boli založené na troch kľúčových poznatkoch: 1. Zvuk bol taký dobrý, ale ľudia chceli väčší výkon. 2. Na vzhľade záleží a napriek tomu, že si ho užívajú v tme, subwoofer domáceho kina musí vyzerať rovnako ohromujúci ako jeho audiofilsky orientovaný príbuzný, 3. Spojenie modelu HT/1510 s našimi modelmi úrovne (Serie T/x a Serie S a referenčnými modelmi) prinieslo oslnivo bohaté, plné kontinuálne basy v domácom kine.

Model Predator II bol modernizovaný o výkonný lineárny zosilňovač s výkonom 1000 wattov a inovovaný je aj 15-palcový (380 mm) basový menič, ktorý teraz disponuje o 40 % vyšším výkonom.Táto kombinácia zabezpečuje to, čo si užívatelia želajú - zvýšenú dynamiku, rýchlosť a intenzívnu silu zvuku. Design tohto modelu bol tiež prepracovaný, zahŕňa elegantnú novú skrinku s proporčne príjemným dizajnom, ktorý harmonizuje s ďalšími výrobkami značky REL určenými pre priestorový zvuk a výsledkom je esteticky príťažlivý vzhľad, ktorý sa vyrovná kvalite zvuku. S cieľom maximalizovať prínos týchto inovácií, bol vytvorený špeciálny HT variant nášho renomovaného PerfectFilter™ filtra, ktorý teraz umožňuje efektívnejšie prehrávanie hlbokých basových tónov až do frekvencie 20 Hz. A ako vrchol celého vylepšenia, Predator II ponúka najvyššiu úroveň .1/LFE výstupu zo všetkých modelov značky REL, čo predstavuje mimoriadny mílník.

Model Predator II prináša významné zdokonalenia v oblasti vzhľadu, kvality zvuku a precízne spracovaných detailov exteriéru. Tento subwoofer nepôsobí iba atraktívne na pohľad; jeho vnútorná hodnota prekračuje povrchovú estetiku. Začína to výrobou skriniek správnych rozmerov, ktoré sú dokonale prevedené v čiernej farbe s horizontálnymi líniami a jemným leskom, pripomínajúcim špičkové audio zosilňovače. Na dosiahnutie elegantných a hladkých proporcií, aké nájdeme v prémiových modeloch značky REL a to všetko za zlomkovú cenu, boli tieto prvky zahrnuté do radu HT. Výrobky REL využívajú technické inovácie, ktoré sú integrované do celkovej konštrukcie reproduktora. Výsledkom je systém BrilliantBrace™, ktorý sa nachádza vo vnútri každého modelu HT/1510, čím zvyšuje stabilitu zadnej časti reproduktora počas prevádzky a zároveň redukuje vibrácie a usmerňuje energiu, ktorá by sa inak akumulovala v reproduktore, a zároveň tlmí všetky štyri steny skrinky. Ako ďalší benefit, masívne podopieracie koľajnice, ktoré pomáhajú odolávať silným pohybom, ktoré môže subwoofer vyprodukovať, umožňujú, aby sa viacero jednotiek Predator II skladovalo do vertikálnych radov po troch na kanál pre maximálny výkon domáceho kina a rozšírenie zvuku na veľké projekčné plochy.

Na veľkosti záleží viac ako kedykoľvek predtým Na veľkom reproduktore, ktorý bez námahy distribuuje basy, je jednoducho niečo zvláštne, čomu sa malé subwoofery nikdy nevyrovnajú. V srdci každého REL sa nachádza skutočne veľký reproduktor. Predator II s 15" (380 mm) meničom si zachováva kombináciu sklenených vlákien a stredového krytu z uhlíkových vlákien, ktorá umožňuje rýchle, reaktívne basy s impulzmi, ktoré sú charakteristickým znakom skvelého kino zvuku. Ľahké sklenené vlákno umožňuje 3" (75 mm) kmitacej cievke okamžite zrýchliť kužeľ Predator II, zatiaľ čo stredová čiapočka z uhlíkových vlákien spevňuje kompozitnú štruktúru, čím zabezpečuje, že aj v tých najdramatickejších momentoch zostane štruktúra jeho kužeľa neporušená pri veľkých výchylkách. To samozrejme prináša výhody aj pre reprodukciu hudby. Zvýšil sa výkon, čo umožňuje oveľa výkonnejšiemu zosilňovaču vydať zo seba to najlepšie bez obáv, že by reproduktor nemusel držať krok. Škála, rýchlosť a charakteristický výkon sú dôvodom existencie tejto vlajkovej lode.

Airship II 

V KOMBINÁCII S PREDÁTOROM II ÚPLNE MENÍ DOMÁCE KINO Po prvýkrát je majiteľom systému Predator II k dispozícii bezdrôtový vstup High Level Input. V kombinácii s najnovšou loďou Airship II od spoločnosti REL, najnovšími najmodernejšími čipmi Texas Instruments ADC-DAC a svetoznámym obvodom High Level Input od spoločnosti REL umožňujú majiteľom Predator II pridať High Level Input riadený z výstupov hlavného zosilňovača. Pri správnom nastavení receivera alebo av procesora sa tak dosiahne profesionálny prenos  zvuku, ktorý poskytuje bohatý zvuk s plným rozsahom za každých okolností.

HT-Air™

BEZDRÔTOVÁ KOMPATIBILITA S NULOVOU KOMPRESIOU Existuje bezdrôtové pripojenie a existuje bezdrôtové pripojenie REL. Sme známi tým, že máme najlepšie bezdrôtové špecializované systémy v celosvetovom meradle audio komponentov. Hoci je systém HT-Air™ cenovo dostupný, zachováva si našu firemnú fixáciu na nulovú kompresiu a maximálnu dynamiku poskytovanú prostredníctvom 5,8-gigahertzovej siete. Systém HT-Air je navrhnutý tak, aby nechal staromódne systémy založené na technológii Bluetooth v zabudnutí. To umožňuje majiteľom umiestniť svoj HT/1510 Predator tam, kde im to najlepšie vyhovuje, bez toho, aby sa museli uchyľovať k nevzhľadným káblom roztrúseným po  obývačke a to všetko pri zachovaní nášho superrýchleho bezdrôtového pripojenia, ktoré je v danej kategórii najlepšie.

Technické špecifikácie

 • Rozmery a materiál aktívneho meniča 12" (380 mm) membrána vystužená sklenenými vláknami, obrátený protiprachový kryt, oceľové šasi.
 • Najnižšia frekvenčná odozva -6 dB pri 20 Hz
 • Vstupné konektory Nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA. LFE XLR
 • Výstupné konektory Nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA, LFE XLR
 • Výstupný výkon 1000W (RMS)
 • Typ zosilňovača Linear triedy D
 • HT Air Wireless (voliteľné), integrovaný čip s nulovou kompresiou     
 • SYSTÉM OCHRANY: Plne elektronický SET-SAFE Áno
 • Ochrana proti jednosmernému prúdu.    Áno
 • Ochrana proti skratu na výstupe Áno
 • Napájacie napätie 220-240 V, 110-120 V
 • Stredne oneskorená poistka 8A pre 230 V alebo 115 V
 • Rozmery (výška x šírka x hĺbka v mm) 540 x 457 x 494 mm
 • Hmotnosť 42,5 kg​​
 • Recenzie a ocenenia