PrimaLuna EVO300 | Je to triumf !

17.02.2021 • 1 min

„Pre zanietených nadšencov pokračuje PrimaLuna s EVO300 v tradícii používateľsky nastaviteľných zosilňovačov ktoré sú ódou na tradičné elektrónky - ale s modernými prekvapeniami. “

„Zistil som, že PrimaLuna EVO 300 je vstupenkou pre ostrieľaných audiofilov a s rozpočtom menej ako 4 000 libier a nebudete nijako obmedzovaní.Je radosť ho používať, najmä ak máte vôľu a zručnosť vyskúšať rôzne typy elektrónok a (podobne ako ja) sa baviť diaľkovým prepínaním režimov ultralinear / trioda. Fantastickou správou je že zvuk uspokojí každého, kto miluje vintage elektrónkové prístroje, ale nechce riskovať 40 rokov staré obvody. Je to triumf! 

  • “Recenzia na integrovaný zosilňovač PrimaLuna EVO 300 od Kena Kesslera - časopis Hi-Fi News! kompletná recenzia 


od 4 875,00 €

PrimaLuna EVO 300 Tube Integrated Amplifier

Pre zanietených nadšencov pokračuje PrimaLuna s EVO300 v tradícii používateľsky nastaviteľných zosilňovačov ktoré sú ódou na tradičné elektrónky - ale s modernými prekvapeniami. Máte nejaké klasické rockové albumy, ktoré ste veľmi milovali, ale už niekoľko rokov ležia zabudnuté na polici? Čo tak jazzové, alebo klasické nahrávky zo 60-tych rokov? Každý audiofil má albumy, ktoré si častokrát púšťal, ale prestal pretože v súčasnej dobe sú drsné, zastreté bez detailu alebo ostré. Existuje riešenie.
Objav PrimaLuna EVO 300 Tube Integrated Amplifier

Ďalšie novinky