Mark Levinson v KohutAudio

25.01.2024 • 2 min

Spoločnosť KohutAudio s radosťou oznamuje začatie predaja legendárnej audio značky Mark Levinson

Značka Mark Levinson patrí medzi svetovú špičku v oblasti High-End audio techniky. Od svojho založenia v roku 1972 sa značka zaviazala k poskytovaniu najvyššej možnej kvality zvuku. Produkty Mark Levinson sú výsledkom nekompromisného výskumu, precízneho dizajnu a využívania najnovších technológií s cieľom dosiahnuť čistý a autentický zvukový zážitok. Všetky produkty sú vyrábané s maximálnou pozornosťou k detailom a za použitia len najkvalitnejších komponentov, čo zaručuje nekompromisnú zvukovú kvalitu a výkon. Práve preto sme rozhodli pridať do svojho sortimentu značku Mark Levinson – synonymum pre špičkový zvuk, luxus a eleganciu. Tento krok je súčasťou stratégie spoločnosti poskytovať zákazníkom len to najlepšie z audio sveta.

Výrobky Mark Levinson sa vyznačujú sofistikovaným dizajnom, výnimočným výkonom a vysokou cenou, ktorá odráža ich exkluzivitu a kvalitu. Keď si niekto kúpi audio komponenty tejto značky, očakáva nekompromisný hudobný zážitok.

„ Sme nadšení, že môžeme privítať značku Mark Levinson v našej ponuke. Táto značka je známa svojím nekompromisným prístupom k zvukovej kvalite a inováciam, čo sa plne zhoduje s našou filozofiou poskytovať zákazníkom exkluzívne a prvotriedne produkty,“ - Marek Kohut

18 990,00 €

Mark Levinson № 585.5 INTEGRATED AMPLIFIER

Integrovaný zosilňovač №585.5 bol navrhnutý tak, aby maximalizoval výkon a kvalitu očakávanú od spoločnosti Mark Levinson a zároveň implementoval najmodernejšie funkcie a skúsenosti získané počas desaťročí špičkového zvukového inžinierstva. Vychádza z úspechu modelu №585, ktorý získal ocenenia za najlepší zosilňovač vo svojej triede a nespočetné množstvo pochvalných recenzií po celom svete, kde je často označovaný za azda najlepší integrovaný zosilňovač, aký bol kedy vyrobený. Model Nº 585.5 však ide ešte ďalej a nanovo definuje kvalitu prehrávania. Vďaka pridaniu plne konfigurovateľného stupňa Pure Phono (ktorý sa nachádza v oceňovaných predzosilňovačoch Nº 523 a Nº 526) a niektorým ďalším vylepšeniam posúva reprodukciu akéhokoľvek zdrojového materiálu na absolútnu hranicu realizmu. Vďaka vynikajúcemu dizajnu, plne diskrétnym obvodom, prevodníku PrecisionLinkII DAC a robustnému duálnemu mono zosilňovaču triedy AB poskytuje №585.5 referenčnú vernosť, luxus a vynikajúcu konektivitu. №585.5 je integrovaný zosilňovač navrhnutý so skúsenosťami spoločnosti Mark Levinson - nekompromisný a dokonalý do najmenšieho detailu. Jeho základom je nadrozmerný lineárny napájací zdroj a ako je tradíciou spoločnosti Mark Levinson, je navrhnutý, skonštruovaný a precízne vyrobený v USA.
Objav Mark Levinson № 585.5 INTEGRATED AMPLIFIER

Ďalšie novinky