ANSUZ Signalz X2 XLR

Model ANSUZ Signalz X2 XLR Ansuz acoustics
od 960,00 €
Sériou X sa spoločnosť Ansuz Acoustics rozhodla uspokojiť veľké želanie milovníkov hudby a Hi-Fi nadšencov, ktorí mali pocit, že používanie komponentov Ansuz by bolo väčšou investíciou, než akú boli ochotní vynaložiť. Aj napriek skvelému pomeru ceny a kvality v pomere k výkonu káblov X, kompromisy takmer neexistujú.
Doprava zadarmo
Odporúčame
ANSUZ Signalz X2 XLR
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
X2 XLR 1m
Cena za 1m set
800,00 €20.00%960,00 €
X2 XLR 2m
Cena za 2 m set
1 000,00 €20.00%1 200,00 €

Viac ako čistý signál Signálový kábel Ansuz Signalz X2 otvára bránu k absolútne novej kvalite zvuku, ktorá je charakteristická pre celý rad špičkových signálových káblov Ansuz. Vychutnajte si tento oveľa prirodzenejší zvuk vašej obľúbenej hudby. 

Špičkové technológie. Spoločnosť Ansuz vyvíja a vyrába káble na základe pokročilých, špičkových technológií. Káble Ansuz prinášajú čistý tok signálu, ktorý umožňuje preniesť autentický zvuk pôvodne zamýšľaný tvorcom nahrávky. Na dosiahnutie tohto cieľa je nevyhnutné znížiť odpor, obmedziť indukciu a znížiť šumovú hladinu na minimum. Čím pokročilejšia je séria káblov, tým rafinovanejšie a sofistikovanejšie sú implementované technológie a tým transparentnejšia, celistvejšia a autentickejšia je výsledná zvuková scéna. Káble Ansuz X2 sú vyrobené z krútených, tienených, postriebrených medených vodičov v mechanicky stabilnej teflónovej izolácii.