Pro-Ject T1

Model T1 Pro-Ject
od 275,00 €
Nová generácia audiofilského nízkonákladového gramofónu T1 od Pro-Ject Audio Systems je prvý gramofón z radu T, ktorý si kladie za cieľ prinášať skutočný hi-fi zvuk za prekvapivo nízku cenu. Výsledkom špičkového výrobného procesu a výberu prémiových materiálov je elegantný štýlový dizajn a bohatý, živý zvuk. Všetko bez kompromisov, obvyklých v takto nízkej cenovej kategórii.
Novinka
Doprava zadarmo
Odporúčame
Pro-Ject T1
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie orech
Cena za kus
229,17 €20.00%275,00 €
Prevedenie čierny klavírny lak
Cena za kus
229,17 €20.00%275,00 €
Prevedenie biely mat
Cena za kus
229,17 €20.00%275,00 €

Štýlové, na CNC opracované, šasi je k dispozícii s povrchovou úpravou v čiernom laku s vysokým leskom, matnej bielej farbe alebo v orechu. Pri výrobe šasi neboli použité žiadne plastové diely a je starostlivo vyrobené tak, že vo vnútri nenájdete žiadne dutiny. Vďaka tomu sú účinne eliminované nežiaduce vibrácie vo vnútri šasi.  T1 poháňa motor cez remienok a novo navrhnutý sub-tanier s kaleným oceľovým hriadeľom usadeným do ultra-presného (0.001 mm) hlavného ložiska s mosadzným puzdrom. Jedná sa o rovnaké, osvedčené riešenie, využitej u našich cenených gramofónov z radu Essential III. Vďaka zvoleného riešenia pohonu je T1 schopný zabezpečiť hladké a stabilné otáčanie taniera, bez vplyvu nežiaducich vibrácií nutné pre presné vedenie ramena a hrotu prenosky v drážke. V súlade s našou filozofiou je gramofón T1 osadený ťažkým skleneným tanierom. Výsledkom tejto konštrukcie je dokonalá eliminácia rezonancií bežných u iných lacných riešení s tanierom z plastu, hliníka alebo iných ľahkých materiálov. Účelne zvolené nôžky zaisťujú vynikajúcu izoláciu gramofónu od okolitých vibrácií. Nové rovné rameno gramofónu T1 je založené na osvedčených riešeniach Pro-Ject. Účinná dĺžka 8,6 ", tuhá jednodielna konštrukcia z hliníka a vynikajúce ložisko s minimálnym trením sú dôležitými aspektmi pre absolútnu presnosť sledovania drážky. Headshell je súčasťou ramena a okrem elegantného vzhľadu zamedzuje toto riešenie vzniku vibrácií a prináša tak významné zlepšenie oproti odnímateľným lepeným, alebo inak montovaným headshell.

 • Remienkový pohon
 • Anti-rezonančná konštrukcia so sub-tanierom
 • Ťažký, 8 mm hrubý, sklenený tanier bez rezonancií
 • Na CNC presne vyfrézované ťažké šasi: ŽIADNE duté priestory, ŽIADNE plasty
 • MM prenoska Ortofon OM5e
 • 8,6 "vysoko presné a ľahké hliníkové rameno
 • Ložisko s nízkym trením, odolné vibráciám
 • Rameno s integrovaným headshell
 • Dokonale tienený, polo-symetrický, nízko-kapacitné cinch phono kábel Pro-Ject
 • Antivibračné nôžky
 • Elegantný protiprachový kryt s nastaviteľnými pántami
 • K dispozícii v čiernom piano laku a vo farbe matná biela alebo orech
 • Vyrobené v Európe​

Príďte si vypočuť

Pro-Ject T1 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Pro-Ject T1

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.