NAD MDC2 BluOS-D

Model BluOS-D NAD
490,00 €
408,33 € bez DPH
Skladom v e-shope
Cena za kus
Upgrade modul pre komponenty NAD podporujúce najnovšiu generáciu modulárnej platformy MDC2. S jeho pomocou ľahko integrujete streamovanie zvuku vo vysokom rozlíšení a multiroom schopnosti v rámci systému BluOS do vášho existujúceho prístroja. Navyše vďaka podpore Dirac Live jednoducho zoptimalizujete akustiku svojej miestnosti pomocou dodávaného kalibračného mikrofónu a intuitívnej aplikácie.
Doprava zadarmo
NAD MDC2 BluOS-D


 • nová generácia modulárnej technológie MDC
 • obojsmerná výmena signálu medzi modulom a komponentom
 • streamovanie hudby vo vysokom rozlíšení pomocou systému BluOS
 • jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android, macOS a Windows
 • možnosť ovládania pomocou AirPlay 2, Spotify Connect, alebo Tidal Connect
 • hlasové ovládanie pomocou Amazon Alexa a Google Assistant
 • obojsmerný Qualcomm aptX HD Bluetooth
 • podpora Hi-Res zvuku až do 24-bit/192 kHz
 • podpora MQA dekódovania a renderovania
 • pripojenie pomocou Wi-Fi alebo ethernetu
 • zabudovaná korekcia miestnosti Dirac Live*​

MDC2 je druhá generácia inovatívnej modulárnej platformy NAD Electronics Modular Design Construction. Technológia MDC, predstavená v roku 2006, umožňuje vlastníkom komponentov NAD do nich pridať úžasné funkcie, ako je napríklad podpora priestorového zvuku Dolby Atmos, prepínač 4K videa, alebo BluOS multiroom hudobný streaming. Platforma MDC2, debutujúca v HybridDigital DAC zosilňovači NAD C 399, má úplne novú architektúru, ktorá umožňuje obojsmernú výmenu signálu medzi rozširujúcim modulom a hlavným komponentom. Otvára ďaleko širší rozsah možností vylepšenia pre C 399 a všetky ďalšie MDC2 komponenty, uvedené na trh.

Korekcia akustiky miestnosti Dirac Live* MDC2 BluOS-D je prvý rozširujúci modul NAD, ktorý pridáva korekciu akustiky miestnosti Dirac Live do dvojkanálového komponentu. Zanalyzujte akustiku svojej miestnosti pomocou dodávaného kalibračného mikrofónu a intuitívnej aplikácie Dirac a potom uložte korekčné filtre do MDC2 BluOS-D modulu. Do MDC2 BluOS-D modulu môžete uložiť až päť Dirac profilov pre rôzne posluchové pozície a podmienky miestnosti – napr. pre roztiahnuté alebo zatiahnuté závesy. Dirac Live koriguje zdvihy a prepady vo frekvenčnej odozve, ale tiež optimalizuje impulzné odozvy tým, že zisťuje ako sa zvuk odráža od rôznych povrchov vo vašej posluchovej miestnosti. Výsledkom je dramaticky zlepšená jasnosť basov, vykresľovanie a presnosť ako v hudbe, tak pri prehrávaní filmov.

BluOS streamovanie hudby Modul MDC2 BluOS-D umožňuje tiež streamovanie hudby vo vysokom rozlíšení pomocou platformy BluOS. Flexibilná aplikácia BluOS pre iOS, Android, macOS a Windows poskytuje prístup k stovkám internetových rádií a viac než 20 streamovacím službám. Rovnako ako všetky BluOS produkty, aj tento podporuje prehrávanie hudby vo vysokom rozlíšení až do 24-bit/192kHz, a tiež formát MQA. Pomocou MDC2 BluOS-D modulu môžu používatelia zdieľať hudbu z ktoréhokoľvek zdroja pripojeného do hosťujúceho komponentu, do ďalších 63 BluOS komponentov pripojených do rovnakej siete. Prehrávanie možno ovládať aj hlasom pomocou Amazon Alexa alebo Google Assistant, prípadne pomocou inteligentných riadiacich systémov Crestron, Control4, Lutron, RTI a ďalších.

Pripravený na budúcnosť 2.0 Modul MDC2 BluOS-D podporuje nielen Wi-Fi a Ethernet protokoly, ale aj Apple AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect, a má tiež obojsmerný Qualcomm aptX HD Bluetooth. Nájdete tu tiež USB port pre prehrávanie hudby z pripojeného USB disku. S nainštalovaným modulom MDC2 BluOS-D môžu MDC2 kompatibilné komponenty prehrávať hudbu z veľkého množstva miestnych, sieťových alebo cloudových zdrojov. A vďaka architektúre s obojsmernou komunikáciou je platforma MDC2 pripravená na technologické aktualizácie, ktoré ešte ani nie sú na svete.

*MDC2 BluOS-D modul obsahuje licenciu Dirac Live s možnosťou upgrade na Dirac Live Full Frequency verziu pre pokročilých používateľov.

Príďte si vypočuť

NAD MDC2 BluOS-D si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

NAD MDC2 BluOS-D

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty