NAD CI 720 V2

Model CI 720 V2 NAD
990,00 €
825,00 € bez DPH
Cena za kus
NAD CI 720 V2 je dokonalým riešením na pridanie zvukovej zóny s pripojením k sieti. Vďaka schopnosti podporovať až 64 zón poskytuje CI 720 V2 jednoduchý prístup k miestnym knižniciam, internetovým rádiám, populárnym službám na streamovanie hudby a hlavným riadiacim systémom.

Ako produkt s podporou BluOS® sa CI 720 V2 integruje aj s vybranými produktmi NAD, ako aj s bezdrôtovými prehrávačmi Bluesound s vysokým rozlíšením pre viacero miestností. CI 720 V2 disponuje silou zosilňovacej technológie HybridDigital™, vďaka ktorej dokáže reproduktor CI 720 V2 rozozvučať akýkoľvek reproduktor do detailov ako naživo. Spoločnosť NAD vytvorila aj vlastné rackové príslušenstvo, ktoré dokáže umiestniť až šesť CI 720 V2 do kompaktného 3U racku. Vďaka úžasnému výkonu a jednoduchému nastaveniu je NAD CI 720 V2 dokonalým doplnkom súčasných najpokročilejších domácich audio systémov.

60-wattový jednozónový sieťový stereozónový zosilňovač CI 720 V2 s technológiou zosilňovania HybridDigital™ na kanál je dokonalým doplnkom k najmodernejším domácim audio systémom. CI 720 V2 s výkonom 60 wattov na kanál a systémom BluOS umožňuje prístup a streamovanie 24-bitovej hudby vo vysokom rozlíšení s ovládaním mobilného zariadenia prostredníctvom siete Ethernet a riadiacich systémov tretích strán, ako sú Control4, Crestron, RTI a URC. CI 720 V2 je teraz flexibilnejší ako kedykoľvek predtým so zabudovaným rozhraním AirPlay 2 na jednoduchú integráciu do ekosystému 

Jednoduchá integrácia a ovládanie pomocou jednej aplikácie CI 720 V2 je vybavený operačným systémom BluOS a umožňuje vám prístup, ovládanie a streamovanie hudobných playlistov do viacerých zón v domácnosti s podporou BluOS pomocou jednoduchých príkazov na dotykovej obrazovke. Formát zariadenia CI 720 V2 umožňuje elegantne nainštalovať až šesť sieťových stereofónnych zónových zosilňovačov do jedného priestoru 3U racku, zatiaľ čo jeho vysokoúčinný energeticky úsporný zosilňovač a termostatické chladenie ventilátora zvyšujú spoľahlivosť.

Výkon jednej zóny Integrovaný zosilňovač HybridDigital™ modelu CI 720 V2 s výkonom 60 W na kanál a dynamickým výkonom až 165 W dokáže poháňať akýkoľvek reproduktor na realistickú úroveň zvuku. Zameraním sa na to, ako zlepšiť hudobný výkon pri nižšej spotrebe energie, spoločnosť NAD posunula zosilňovač CI na nové minimum s nižším skreslením, nižším šumom a nižšou spotrebou energie.

Overená kvalita Master Master Quality Authenticated (MQA) je revolučná end-to-end technológia zabudovaná do každého prehrávača Bluesound, ktorá zachytáva a dodáva zvuk v majstrovskej kvalite do akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Všetky prehrávače Bluesound obsahujú výkonný dekodér a vykresľovač zvuku pre systém MQA. Logo MQA zobrazené v aplikácii BluOS označuje, že zariadenie dekóduje a prehráva prúd alebo súbor MQA, a dáva vám vedieť, že počujete presne to, čo umelec nahral a schválil v štúdiu.

 •  Výkon 2 x 60W
 • Skreslenie<0.005%SNR-110dBA
 • Vzorkovacia frekvencia32 – 192kHz
 • Bitová hĺbka16 – 24
 • Podporované formátyMP3, AAC, WMA, OGG Vorbis, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, MQA, HRA
 • Podporované hudobné služby WiMP, Slacker Radio, HighResAudio, JUKE, Deezer, Murfie, HDTracks, Spotify, TIDAL, Napster a Rhapsody
 • Vstupy Analóg RCA Stereo, SPDIF optický (Toslink), USB Typ A, USB Typ B, 3,5mm Jack
 • Výstupy Subwoofer výstup, výstup reproduktora 
 • Rozmery 70 x 120 x 350mm (Š x V x H)
 • Hmotnosť1,6 kg
 • Pribalené príslušenstvo Svorkovnica reproduktorov, Napájací kábel, Sprievodca rýchlym nastavením, Ethernal kábel, Montovacie skrutky