NAD CI 580 V2

Model CI 580 V2 NAD
1 849,00 €
1 540,83 € bez DPH
Cena za kus
Sieťový hudobný prehrávač CI 580 V2 BluOS, ktorý naplno využíva potenciál systému BluOS®, spája štyri stereo zóny do jedného kompaktného priestoru 1U v racku. CI 580 V2 má k dispozícii digitálny alebo analógový výstup a ľahko sa začlení do mnohých iných existujúcich distribuovaných zvukových systémov. Prístup k nemu je možný prostredníctvom aplikácie BluOS Controller alebo jedného z mnohých podporovaných riadiacich systémov CI, pričom v spojení so systémom BluOS možno použiť viacero zariadení CI 580 V2 a vytvoriť tak až 64 zón, pričom každá zóna má možnosť zoskupenia v dokonalej synchronizácii alebo súčasného prehrávania jednotlivých streamov v rôznych zónach. Vďaka podpore lokálne uložených knižníc a niektorých najobľúbenejších hudobných streamovacích služieb integruje BluOS všetky vaše hudobné zdroje do jedného prehľadného používateľského rozhrania. CI 580 V2 je integrovaný so systémami Crestron, Control4 a RTI a je plne kompatibilný aj s ďalšími zariadeniami podporujúcimi BluOS vrátane vybraných produktov NAD a produktov sesterskej značky Bluesound.

CI 580 V2 obsahuje štyri stereo zóny v 1U racku a poskytuje tak najflexibilnejší a cenovo najvýhodnejší balík BluOS. Viacero zariadení CI 580 V2 možno použiť na zabezpečenie ľubovoľného počtu zón a každú zónu možno zoskupiť v dokonalej synchronizácii pomocou aplikácie BluOS Controller alebo môžete súčasne prehrávať jednotlivé streamy v rôznych zónach. CI 580 V2 je teraz flexibilnejší ako kedykoľvek predtým vďaka zabudovanému AirPlay 2 na jednoduchú integráciu do ekosystému Apple.

Správa hudby BluOS™ Na rozdiel od iných riešení, ktoré sa spoliehajú na UPnP, je CI 580 V2 vybavený operačným systémom BluOS. BluOS podporuje mnoho populárnych hudobných služieb s prehrávaním hudby v kvalite až 24/96.

Hlasové ovládanie bez použitia rúk s Alexou Pridajte hlasovú zručnosť BluOS v aplikácii Amazon Alexa a vychutnajte si hlasové ovládanie vlastných hudobných zbierok, streamovacích služieb a ďalších služieb bez použitia rúk pomocou zoznamu  zjednodušených príkazov. 

Aplikácia BluOS Controller je k dispozícii pre mobilné zariadenia a počítač a umožňuje vám prístup, ovládanie a streamovanie hudobných playlistov do viacerých zón s podporou BluOS v domácnosti pomocou jednoduchých príkazov na dotykovej obrazovke.

Streamovanie z viacerých zón bez oneskorenia Zariadenie CI 580 možno integrovať do domácnosti pripojenej k systému BluOS a okamžite poskytovať hudobné streamy do ktorejkoľvek zvolenej zóny. CI 580 sa zameriava na to, ako zlepšiť hudobný výkon a zároveň poskytnúť bezproblémový zážitok zo sieťovej hudby, a tak zabezpečuje, že nedochádza k žiadnym preskokom ani oneskoreniam - dokonca ani pri streamovaní a ovládaní hudby z mobilného zariadenia. K dispozícii sú aj analógové a digitálne vstupy, ktoré umožňujú pridať káblový box alebo iné nesieťové zdroje a sprístupniť a vybrať ich v každej zóne. CI 580 V2 obsahuje aj funkciu prerušenia systému, ktorá umožňuje počuť zvončeky a požiarne alarmy.

Overená kvalita Master Master Quality Authenticated (MQA) je revolučná end-to-end technológia zabudovaná do všetkých CI riešení NAD s podporou BluOS, ktorá umožňuje zachytiť a dodať hudbu MQA do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Všetky zosilňovače a systémy BluOS Enabled obsahujú výkonný dekodér pre milióny skladieb kódovaných v MQA, Logo MQA zobrazené v aplikácii BluOS označuje, že jednotka dekóduje a prehráva hudbu alebo súbor MQA, a dáva vám vedieť, že počujete presne to, čo umelec nahral a schválil v štúdiu.

  • Skreslenie<0.005%SNR110 dB
  • Vzorkovacia frekvencia32 – 192kHz
  • Bitová hĺbka16 - 24
  • Podporované formátyMP3, AAC, WMA, OGG Vorbis, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, MQA, HRA
  • Podporované hudobné služby WiMP, Slacker Radio, Qobuz, HighResAudio, JUKE, Deezer, Murfie, HDTracks, Spotify, TIDAL, Napster, Classics Online, KKBox
  • Vstupy Analóg RCA Stereo, SPDIF optický (Toslink), USB Typ A, USB Typ B, 3,5mm Jack
  • Výstupy 4x Analóg RCA Stereo, 4x Optický (Toslink), 4x Koaxiálny 
  • Rozmery480 x 46 x 234 mm (Š x V x H)
  • Hmotnosť2.7 kg​