ANSUZ PowerSwitch A3

Model PowerSwitch A3 Ansuz acoustics
3 500,00 €
2 916,67 € bez DPH
Dostupné iba na predajni
Ansuz PowerSwitch A3 je vylepšený najnovšími technológiami Ansuz, zirkóniovými cievkami Tesla, ktoré umožnili ešte lepšiu kontrolu rezonancií, a technológiou Dither v 3. generácii, ktorá predstavuje ďalšiu optimalizáciu na ešte väčšie otvorenie zvukovej scény. Okrem ďalších účinných technológií Ansuz výrazne zintenzívňuje hudobný signál a dodáva hudbe viac energie, ktorá je prezentovaná na rozsiahlej a celistvej zvukovej scéne.

Technológie a komponenty

Ansuz PowerSwitch bol navrhnutý s cieľom dodávať do hi-fi systému veľmi čistý streamingový signál. Na dosiahnutie tohto cieľa využíva spoločnosť Ansuz svoje najpokročilejšie a skutočne prelomové zvukové technológie redukcie šumu a kontroly rezonancie. Zvukové technológie Ansuz zabezpečujú, že z prepínača PowerSwitch sa do zvukových komponentov neprenáša prakticky žiadny šum.

Kompozitný materiál skrine na prírodnej báze

Dôležitou charakteristikou spoločnosti Ansuz je konštrukcia skrine, ktorá eliminuje zvukové deformácie. Rušivý vplyv na zvuk, ktorý vyžaruje z materiálu z ktorého je kabinet vyrobený - väčšinou z hliníka - vyplýva z jeho mechanickej rezonancie. Aby sa toto zvukové skreslenie eliminovalo, úlohou bolo minimalizovať použitie hliníka v skrini. Sesterská spoločnosť Ansuz Aavik začala testovať rôzne materiály a navrhla inovatívny kompozitný materiál na prírodnej báze, ktorý znižuje mechanický vplyv, najmä hysteréziu. Zvukový výsledok je zreteľne počuteľný a odráža ďalší významný základný kameň v snahe spoločnosti Ansuz o maximálny hudobný zážitok.

Princíp Teslovej cievky

Hlavným princípom fungovania Teslovej cievky Ansuz sú dve cievky navinuté v opačných smeroch - jedna cievka a jedna protiľahlá cievka. Slovami spoločnosti Ansuz sa to nazýva "dvojitá invertovaná cievka". Obe cievky prenášajú napätie a keď jedna z Teslových cievok narazí na napäťovú špičku, aktivuje sa protišpička, ktorá eliminuje šum. Keďže šumové špičky sú čistým napätím, ktoré nenesie prakticky žiadny náboj, eliminácia je pomerne dobrá, ale nie dokonalá. Pridaním viacerých Teslových cievok paralelne sa zvyšuje eliminácia šumu a vnímaná čierna farba na pozadí hudby sa výrazne zvyšuje spolu s čistotou a jasnosťou zvuku. Spoločnosť Ansuz používa rôzne typy Teslových cievok, pretože ich individuálne vlastnosti sa ideálne dopĺňajú a posilňujú.

Aktívna zirkóniová Teslova cievka

Na základe všeobecného záujmu spoločnosti Ansuz o vlastnosti rôznych materiálov implementovala spoločnosť Ansuz do svojej konštrukcie cievky proti rušeniu zirkónovú tyčinku. Ide o ďalšie pôsobivé vylepšenie technológie cievky Ansuz proti rušenie prichádzajúcemu zo vzduchu.. Vlastnosti tejto zirkóniovej tičinky umožňujú bezprecedentnú kontrolu rezonancie, čo má za následok výnimočnú hudobnú kultivovanosť, ktorá vytvára prirodzenú zvukovú scénu, bezkonkurenčnú svojou čistotou, presnosťou a dôrazom na hudobné detaily.

Aktívna štvorcová Teslova cievka

Zabudovaná účinnosť. Aktívne stvorcové Teslove cievky sú zabudované v našich doskách s plošnými spojmi - cievka na hornej strane a proticievka na zadnej strane. Princíp je úplne rovnaký ako pri aktívnej Teslovej cievke, a preto má väčšiu schopnosť eliminovať šum ako pasívne Teslove cievky.

Analógová dither technológia 3. generácie

Bola vyvinutá 3. generácia analógovej dither technológie Ansuz. Analógová dither technológia vznikla v radaroch, kde zabezpečovala silnejší signál, a tým aj väčší dosah. Aktívne Teslove cievky vysielajú pulzné signály na presne definovaných frekvenciách. Tieto signály sa vysielajú v protifáze. Tým sa výrazne zosilňuje hudobný signál a eliminuje sa šumové pozadie. Analýzy a štúdie viedli k vytvoreniu nových možností a veľa počúvania vyústilo do tohto dizajnu 3. generácie, ktorý je ďalšou optimalizáciou najefektívnejších frekvencií, ktoré ešte viac a s najmenšími detailmi otvárajú zvukovú scénu, pokiaľ ide o reprodukciu nahrávok.

Aktívny kábel Teslova cievka

Aktívna ochrana proti vzdušným signálom. Aktívna káblová Teslova cievka je navinutá priamo na vonkajšej časti kábla a chráni signál pred pohlcovaním vzdušného rádiového šumu. Tento šum je absorbovaný v Teslovej cievke. Aktívna verzia je približne trikrát až štyrikrát účinnejšia ako pasívna káblová Teslova cievka.

  • Rozmery: 272x397x97 mm
  • Hmotnosť: 4 kg8,8 
  • Vstup: IEC C14 230/110 V
  • LAN Výstup: LAN Digitálny​


Príďte si vypočuť

ANSUZ PowerSwitch A3 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

ANSUZ PowerSwitch A3

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.