Mark Levinson № 5101 + № 5805 | Šrotovné

Model № 5101 + № 5805 | Šrotovné mark levinson
18 239,00 €10 400,00 €
15 199,17 € bez DPH
Dostupné iba na predajni
Pozor, audiofilovia a milovníci špičkového zvuku! KohutAudio prináša jedinečnú príležitosť pre všetkých, ktorí túžia po dokonalosti ! Získajte exkluzívne, luxusné audio komponenty od legendárnej značky Mark Levinson za výnimočné ceny vďaka našej akcii MarkLevinson šrotovné! Nečakajte, kým vám táto šanca prejde pomedzi prsty. Prebuďte svoje zmysly a nechajte sa uniesť nekonečnou symfóniou zvukov, ktorá prináša neopakovateľný zážitok z počúvania. Staňte sa majiteľmi najvyššej triedy audio komponentov Mark Levinson a okoreňte svoj domov o skutočný pocit luxusu! Akcia je časovo obmedzená, tak neváhajte! a zažite rozdiel, ktorý prináša Mark Levinson s KohutAudio.
Akcia
Odporúčame
-43%
Mark Levinson № 5101 + № 5805 | Šrotovné

Príďte si vypočuť

Mark Levinson № 5101 + № 5805 | Šrotovné si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Mark Levinson № 5101 + № 5805 | Šrotovné

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.