REL T/5x

Model T/5x REL Acoustics
od 898,00 €
V histórii spoločnosti REL sa ešte nevyskytol produkt, ktorý by sa tešil väčšej obľube a predával sa v takých počtoch ako model T/5. Jeho nasledovník, model T/5x, prešiel transformáciou do novej, sofistikovanej formy, no jeho účel je stále totožný: poskytovať impozantný bas, ktorý je nečakane dynamický vzhľadom na jeho kompaktné rozmery. Zámerom je to dosiahnuť takým spôsobom, aby harmonizoval s akýmkoľvek dizajnom miestnosti a zároveň odstraňoval akékoľvek elementy narušujúce vizuálnu harmóniu. Cieľ bol dosiahnutý.
Doprava zadarmo
Odporúčame
REL T/5x
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierny lesklý lak
Cena za kus
Skladom748,33 €20.00%898,00 €
Prevedenie biely lesklý lak
Cena za kus
3 - 5 dní748,33 €20.00%898,00 €

Navrhnutý pre eleganciu 

ÚŽASNE JEDNODUCHÝ T/5x je ideálny do malých a stredne veľkých miestností a dokonale zapadne do každého interiéru. Podlahové vyžarovanie je súčasťou jeho tajomstva; energia basov dopadá na podlahu a rovnomerne sa šíri po celom priestore, vďaka čomu pôsobí ako väčší model. Pre tých, ktorí si potrpia na štýl, je skrytým bonusom, že tento dizajn nepotrebuje mriežku, čím sa stáva najčistejšou formou. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je trochu objemnejší, no vďaka subtilným dizajnovým úpravám pôsobí vizuálne kompaktnejšie. Konečný vzhľad je dotvorený piatimi ručne nanášanými vrstvami laku, ktoré môžete zvoliť v leskle bielej alebo čiernej Piano Black farbe, pridávajúc tak jemne zaobleným skrinkám eleganciu a štýl.

360-STUPŇOVÝ UPGRADE Mnohí si neuvedomujú intenzívne prepojenie medzi výkonom a dizajnom v spoločnosti REL. Výkon je pre nás všetkým a preto je hnacím motorom revízií fyzického dizajnu. Naši inžinieri, ktorí si uvedomujú potrebu väčšieho akustického objemu na dosiahnutie cieľov väčšej plynulosti a výkonu, sa obracajú na dizajnéra, ktorý pracuje s rozmermi, aby oklamal oko, že vidí menšie, kompaktnejšie rozmery, aj keď sa objem skrine zväčší. Používa jemne zaoblené polomery rohov, ktoré umožňujú oku preplávať a vidieť menej vizuálnej hmoty. Výsledok je moderný a zároveň dôverne známy bez zbytočných ozdôb.

Rýchlejšie a hlbšie

Model T/5x si vypožičal od svojho predchodcu T/7x vysokovýkonný basový menič s priemerom 8 palcov (200 mm). Táto zložka, vytvorená zo zmesi hliníka a ľahkého papiera, zaznamenáva jemné zvukové nuansy, ktoré ohromia, zároveň však poskytuje dostatočnú silu pre hlbšie basové tóny, než by ste očakávali od reproduktora tejto veľkosti. U modelu T/5x došlo k nárastu jeho akustického výkonu – zdokonalila sa jeho schopnosť produkovať dynamickejší zvuk. Interné tlmenie prešlo radom vylepšení, ktoré by sa dali prirovnať k transformácii riadenia z bežného rodinného vozidla na špičkový športový automobil. Výsledkom je vyšší výkon a vyššia precíznosť zvuku.

Model T/5x pokračuje v odkaze svojho predchádzajúceho modelu využitím spoľahlivých a vysokokvalitných 125 W zosilňovačov triedy A/B. Vnútorné komponenty boli upravené a vylepšené, aby sa zvýšila zrozumiteľnosť a dynamika zvuku a to všetko bez negatívneho vplyvu na osvedčenú spoľahlivosť, ktorá je pre značku REL charakteristická. Tento model ponúka oddelené vstupy pre rôzne úrovne signálu, vrátane vstupu pre vysokú úroveň a nízku úroveň, ktorý je nevyhnutný kvôli nárastu aktívnych reproduktorov na trhu, zabezpečujúc tak bezchybné prepojenie s aktívnym reproduktorom. Pre domáce kino je k dispozícii samostatný vstup .1/LFE, ktorý umožňuje bezproblémový prechod medzi hudbou a kinematografickým zážitkom bez potreby akýchkoľvek zmien v nastaveniach. Nie je to žiadna mágia, ale výsledok precíznej inžinierskej práce.

Bezdrôtové pripojenie s nulovou kompresiou

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI V spoločnosti REL sme si vybudovali vynikajúcu povesť vďaka tomu, že vytvárame najlepšie znejúce a najrýchlejšie bezdrôtové systémy, aké sú v tomto odvetví k dispozícii. Spoločnosť REL sa nikdy nespolieha na digitálnu kompresiu, pretože jej výsledkom je tenký zvuk bez života. Namiesto toho sme zdokonalili (voliteľný) bezdrôtový systém Arrow™; je taký rýchly a dynamický, že pokojne podporujeme používanie bezdrôtového systému na jednom kanáli páru REL, zatiaľ čo druhý kanál môže byť pripojený napevno pomocou kábla.

Technické špecifikácie

  • Aktívny subwoofer -200 mm,
  • Výkon 125 W RMS
  • Najnižšia frekvencia -6 dB / 32 Hz
  • Zosilňovač trieda AB
  • Uzavretý zvukový box, spodný žiarič
  • Šírka x výška x hĺbka:  300 x 307 x 313 mm
  • Čistá hmotnosť: 14,3 kg​
  • Recenzie a o cenenia 

"T/5x je úžasný malý subwoofer, ktorý vás zaujme už len tým, že prináša radosť z hudby. Predstavuje jedno z najefektívnejších vylepšení, aké som počul na zvýšenie výkonu audio systému za danú cenu. Spoločnosť REL tvrdo pracovala na tom, aby svoje know-how v oblasti akustického dizajnu priniesla širšiemu publiku, a ako vstupný model do prepracovanej série T predstavuje T/5x skvelý východiskový bod pre hudobných fanúšikov, ktorí chcú svojim obľúbeným melódiám dodať trochu viac sily bez toho, aby prepadli banku."

audiograde.ukPríďte si vypočuť

REL T/5x si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

REL T/5x

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.