Dynaudio Heritage Special

Model Heritage Special DYNAUDIO
6 000,00 €
5 000,00 € bez DPH
Skladom
Cena za pár
„Heritage Special“ nie je len meno. Je to pozdrav tradičného vysoko výkonného dánskeho zvukového dizajnu. Každý z 2 500 párov limitovanej edície je jedinečný. Počúvajte remeselné spracovanie. Počúvajte skutočné drevo. Vypočujte si najmodernejšie, state-of-the-art ručne vyrobené výškové a basové meniče. Výskumu a vývoju bolo venovaných viac ako 2 000 hodín. Preniknite do hlbín vašej zbierky nahrávok. Počúvajte, čo máte radi. Heritage Special prekypuje duchom (a odvahou plnou zábleskov), ktorá urobila meno Dynaudio - plus niekoľkými novými prekvapeniami. Prejdite prstami po ručne dokončenej povrchovej úprave z amerického orecha. Objavte starostlivo prepracované spojenia a rohy individuálne vybraných a individuálne zladených dýhových panelov. Všimnite si okrajovú drážku obklopujúcu ozvučnicu (budete si ju pamätať z reproduktorov Dynaudio, po ktorých ste túžili pred rokmi). Na záver spojte špičkový výškový reproduktor Esotar 3 s upraveným basovým reproduktorom z Evidence a dostanete niečo, čo vám vyrazí dych. Heritage Special sme vytvorili špeciálne pre Vás.
Novinka
Doprava zadarmo
Odporúčame
Dynaudio Heritage Special

Je to pocta niektorým z našich najlegendárnejších stojanových reproduktorov. Heritage Special je limitovaná edícia: 2 500 párov ... a keď sú preč, sú preč. Vyrábajú sa zhora nadol, zvnútra aj zvonka v Dánsku.

Historici spoločnosti Dynaudio si všimnú nezameniteľný tvar legendárneho výškového reproduktoru s mäkkou kupolou Esotar T330D. Vnútrajšok sme však nahradili najlepšou technológiou výškového reproduktoru, akú sme kedy vytvorili: Esotar 3.

Stredobas je niečím rovnako špeciálnym: 18W75 XL Heritage Special MSP Woofer. Ak by ste mali skutočne orlí zrak, mohli by ste si spomenúť na jeho exponenciálny kužeľový dizajn z veľkolepej série Evidence Platinum. Rozdiel je v tom, že sme ho ešte viac vylepšili: tento reproduktorový menič má vylepšenú kmitaciu cievku, systém hybridných magnetov a úchyt membrány z materiálu Nomex.

Výhybka je naozaj niečo. Senior akustický dizajnér Daniel Emonts sa vrátil k základom a prišiel s na mieru šitou topológiou prvého rádu. Takisto požadoval, aby bola vybavená najlepšími komponentmi, ktoré naši priatelia v nemeckom Mundorfe dokážu dodať. Kľúčové diely sú vyrobené na mieru podľa našich prísnych štandardov a v kritickej signálovej ceste su použité legendárne kondenzátory Mundorf Evo Oil. Na elektrickom obvode je tiež lokálna korekcia impedancie pre každý jednotlivý výškový a basový reproduktor, ako aj technológia časového zosúladenia, ktorá umožňuje hodvábne plynulý prechod medzi meničmi.Ak by ste reproduktor rozobrali, objavili by ste tiež vnútorné vedenie prierezu 12AWG od spoločnosti Van den Hul a tlmiaci materiál vyrobený zo švédskeho polyesteru. Na zadnej doske z brúseného hliníka uvidíte špičkové terminály WBT 710 Cu mC NextGen - ďalší úžasný detail, ktorým sa môžete uchvátiť.

Nakoniec - samozrejme - existuje aj vaše individuálne číslo páru. Sme sebeckí a číslo 0001 si nechávame pre seba.​

Technické špecifikácie
 • Citlivosť: 85 dB (2,83 V / 1 m)    
 • IEC príkon: 200 W    
 • Impedancia: 4 Ohmov    
 • Frekvenčná charakteristika (± 3dB): 42 Hz - 23 kHz    
 • Princíp: Zadný bassreflex    
 • Počet pásiem:  2  
 • Deliaca frekvencia: 2200 Hz    
 • Strmosť výhybky: 1 rád    
 • Basový menič: 1 x 18 cm MSP    
 • Výškový menič: 28 mm ESOTAR 3
 • Hmotnosť: 11 kg   
 • Rozmery (š xvxh): 208 x 385 x 320 mm
 • Rozmery s mriežkou (Š x V x H): 208 x 385 x 337 mm

Príďte si vypočuť

Dynaudio Heritage Special si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Dynaudio Heritage Special

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty