DALI Callisto 6 C

Model Callisto 6 C DALI
od 3 598,00 €
Bezdrôtový reproduktorový systém DALI CALLISTO prestavuje Hi-Fi pre 21. storočie - Hi-Fi bez potreby komplikovanej elektroniky. Prehrávanie a streamovanie všetkých hudobných súborov Hi-Res ľahko a pohodlne cez Bluetooth z vášho inteligentného zariadenia alebo hudobného servera. Systém CALLISTO Hi-Fi sa vyrába v Dánsku a je postavený na 35 rokoch výskumu spoločnosti DALI. CALLISTO 6 C reprodukuje plnú a vysoko detailnú trojrozmernú zvukovú scénu vo veľkých miestnostiach a zároveň prináša hlbokú a širokú zvukovú scénu. Dve basové meniče a veľký objem vnútornej skrinky zabezpečujú skutočne hlboké basy, výkon a hladinu akustického tlaku v miestnosti.
Doprava zadarmo
Odporúčame
DALI Callisto 6 C
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za pár
3-5 dni2 998,33 €20.00%3 598,00 €
Prevedenie biele
Cena za pár
3-5 dni2 998,33 €20.00%3 598,00 €

CALLISTO 6 C sa bezdrôtovo pripája k DALI Sound Hubu prostredníctvom extrémne stabilného digitálneho pripojenia. Pri latencii nižšej ako 25 ms je synchronizácia medzi videom a zvukom z filmu alebo zdroja TV dosiahnutá v rámci bežne prijateľných limitov. Všetko od meničov až po zosilňovač je vyvinuté priamo v DALI, čo je dôvod, prečo dokážeme optimalizovať všetky jednotlivé komponenty, aby sa navzájom dokázali dokonale prepojiť. To nám umožňuje odladiť basovú zlužku tak, aby bola lineárnejšia, než by to bolo možné v podobnom tradičnom systéme pasívnych reprosústav. Posúvame dizajn basových meničov na nové hranice výkonu, čo je možné, pretože dochádza k úplnej kontrole dráhy signálu. Využitím tohto potenciálu sme zvýšili výkon na úrovne, ktoré prevyšujú takmer všetky kombinácie zosilňovačov a reproduktorov v tejto cenovej kategórii.

Skrinka CALLISTO 6 C je vyrobená z 25 mm hrubej MDF. Jedná sa o veľmi tuhú konštrukciu s robustnými vystuženiami na vnútornej strane skrine pre dosiahnutie čo najvyššej celkovej tuhosti. To prispieva eliminácii  rezonancii v skrini. Zároveň sa venuje veľká pozornosť tomu, aby sa zbytočne neznižoval vnútorný objem skrine. Montáž meničov, záverečné merania a kontrola každej reprosústavy sa uskutočňuje priamo na našich montážnych linkách v továrni v Dánsku. Prostredníctvom prísnej vnútropodnikovej kontroly všetkých aspektov výroby CALLISTO dosahuje úroveň výroby a kontroly, ktoré sa zvyčajne nachádzajú len v produktoch, ktoré vysoko presahujú jeho cenovú hladinu.

Rýchla inštalácia

Nastavenie systému Hi-Fi nemôže byť jednoduchšie. Doslova stačí pripojiť napájací kábel do reproduktorov CALLISTO a zvukového rozbočovača a následne stlačiť tlačidlo CONNECT. Hurá a ste pripravení na stream z vášho telefónu alebo hudobného servera.

Dotykový panel

Dotykový panel na vrchnej časti reproduktora CALLISTO umožňuje ovládanie hlasitosti dotykom prsta. Dodávaný diaľkový ovládač Bluetooth a ovládač hlasitosti zvukového hubu pracujú rovnako jednoducho. Bez ohľadu odkiaľ k ovládaniu pristupujete, skutočná zmena hlasitosti sa vykonáva na samom konci reťazca signálu.

Množstvo vstupov

Zariadenie Sound Hub podporuje rôzne zdroje: Bluetooth (AAC a Apt-X HD), Analógové (RCA a Mini Jack), Koaxiálny RCA, 2 x Optický (Audio a TV), Výstup USB (Google Chromecast Audio) modulárne rozširujúce porty (napr. BluOS).

Rozšírenie BluOS

Využite neuveriteľnú multi-room platformu Bluesound hi-res pridaním voliteľného modulu BluOS. BluOS je navrhnutý milovníkmi zvuku pre milovníkov zvuku a  poskytujú najlepšiu digitálnu kvalitu zvuku vo vašom dome. Prístup k takmer ľubovoľnej streamovacej službe prostredníctvom bezplatnej aplikácie BluOS.​

Technické špecifikácie:

 • Frekvenčný rozsah (+/- 3 dB) [Hz]: 37 - 30 000
 • Maximálna hodnota SPL [dB]: 110
 • Deliaca frekvencia výhybky [Hz]: 2600
 • Princíp výhybky: Hybridná plne aktívna 24 bitové DSP a pasívne všetky analógové
 • Hybridný výškový modul super vysoké frekvencie: Množstvo 1 x 17 x 45 mm páskový menič
 • Hybridný výškový modul, výškový menič, Množstvo 1 x 29 mm mäkká textilná kalota
 • Basový menič, 2 X 6½ ", typ membrány: drevo vláknina
 • Typ skrinky: Bass Reflex 
 • Frekvencia ladenia BassReflexu [Hz]: 40.0
 • Max. Výstupný výkon zosilňovača [RMS watt]: 250
 • Typ zosilňovača: Diskrétna trieda D (uzavretá slučka, samočinná oscilácia)
 • DAC: Burr Brown PCM1796 (symetrický výstup)
 • Vstupná impedancia [ohmy]: 5000
 • Vstup ADC-in (RCA) 
 • Vstupná citlivosť [mV]: 1700
 • Bezdrôtové vstupy: 24 bitov / 96 kHz (žiadna útlmová strata)
 • Max. Digitálne rozlíšenie [bity / KHz]  24/96
 • Odporúčané umiestnenie: Polica alebo stojan
 • Odporúčaná vzdialenosť od steny [cm]: 25 - 100
 • Max. Spotreba energie [W]: 325
 • Spotreba energie v pohotovostnom režime [W]: 1.2
 • Rozmery so základňou (VxŠxH) [mm]: 1004 x 200 x 346
 • Hmotnosť [kg]: 22,6
 • Recenzie a ocenenia ​


EISA citácia: 

Jedným z hlavných nedostatkov kvalitného hi-fi systému vo vašom dome je množstvo káblov ktoré sú nevyhnutne potrebné. Spoločnosť DALI to prekonala tým, že vyvinula aktívne reproduktory Callisto, ktoré spolupracujú s firemným zvukovým hubom. Stabilný prenos pri vysokom rozlíšení 96 kHz / 24 bitov poskytuje skvelý stereofónny zvuk bez káblov. Systém Callisto / Sound Hub funguje bez problémov pri prehrávaní z externých zdrojov, ako je CD prehrávač, alebo streamovanie cez Bluetooth aptX HD. Pridajte rozšíriteľnú kartu NMP-1 pre úplnú kompatibilitu s platformou BluOS multiroom.  Systém má prekvapujúco jednoduché nastavenie a takmer okamžite sa môžete tešiť z plnokrvného hudobného výkonu vďaka najlepšej technológii, ktorú DALI ponúka. (V reprosústavách sú požité meniče z radu EPICON).


Príďte si vypočuť

DALI Callisto 6 C si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

DALI Callisto 6 C

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty