Bluesound Professional BSW150

Model BSW150 Bluesound Professional
od 849,00 €
Bluesound Professional BSW150 je sieťový aktívny subwoofer s funkciou streamovania navrhnutý špeciálne pre použitie v komerčných inštaláciách. Ekosystém Bluesound Professional poskytuje ľahko inštalovateľné, nenápadné a cenovo výhodné hudobné systémy. Tieto systémy môžu pristupovať k širokému spektru obsahu kdekoľvek v sieti, internetovej rozhlasovej stanici alebo cloudovej hudobnej službe a umožňujú takmer neobmedzený výber hudby a iného obsahu s možnosťou aktualizácie a rozšírenia.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za kus
707,50 €20.00%849,00 €
Prevedenie biele
Cena za kus
707,50 €20.00%849,00 €

BSW150 je tak nenápadný, že zabudnete, kam ste ho umiestnili. Tento kompaktný subwoofer je navrhnutý tak, aby sa dobre vošiel do zasadacích miestností alebo malých komerčných podnikov. Avšak hrá hlasnejšie a hlbšie ako jeho objemnejší konkurenti. Ľahko ho umiestnite vďaka niekoľkým šikovným možnostiam inštalácie, takže BSW150 dokonale zapadne na Vami zvolené miesto.

BSW150 je založený na zavedenej platforme BluOS a možno ho spárovať v sieti s ďalšími reproduktormi alebo streamermi Bluesound Professional a vytvoriť tak kompletný systém, ktorý je schopný prehrávať a distribuovať obsah z lokálneho sieťového úložiska i z veľkého množstva streamovacích služieb, vrátane niektorých špeciálne navrhnutých pre komerčné použitie, ako sú Soundmachine, Custom Channels, QSIC a internetových rádiových staníc, alebo môžu byť pripojené k inému zariadeniu prostredníctvom linkového vstupu. Subwoofer je vybavený 200mm basovým meničom napájaným vysoko účinným zosilňovačom, vrátane pohotovostného režimu s nízkou spotrebou. Frekvenčná odozva reproduktora je 22 Hz - 150 Hz. Vstavaný DSP umožňuje ekvalizáciu aj ďalšie spracovanie zvuku. Prístup k obsahu je zabezpečený prostredníctvom káblového ethernetu alebo WiFi umožňujúce bezproblémové streamovanie.

Ovládanie reproduktorov možno vykonávať akýmkoľvek počítačom so systémom Windows / Mac, rovnako ako akýmkoľvek telefónom alebo tabletom so systémom iOS / Android a ovládačom Bluesound Professional CP100 na stenu. Prispôsobte ovládanie hlasitosti, výhybky a fázy priamo v aplikácii BluOS Controller. Subwoofer možno ovládať tiež populárnymi riadiacimi systémami tretích strán. Bezpečnostné nastavenia zabraňujú akémukoľvek neoprávnenému ovládaniu systému.

  • Frekvenčná odozva 22 – 150 Hz
  • Výhybka 50Hz - 150Hz, LFE
  • Výkon zosilňovača150 W - 200 W
  • Hardvér ProcesorARM® CORTEX™ A9, 1 GHz ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz
  • Basový menič1 x 200 mm
  • Konektivita BluOS, 1 x USB Type-A, 1 x USB Type B (mini), Gigabit Ethernet RJ45, Wi-Fi 5 (802.11ac, dual-band)
  • Rozmery 285 x 447 x 122mm (v x š x h)
  • Hmotnosť 7.9 kg​