Bluesound Professional BSP500 PoE++

Model BSP500 PoE++ Bluesound Professional
od 649,00 €
Bluesound Professional BSP500 je sieťový aktívny reproduktor s integrovanou funkciou streamovania navrhnutý špeciálne pre použitie vo vnútorných i vonkajších komerčných inštaláciách. Ekosystém Bluesound Professional poskytuje ľahko inštalovateľné, nenápadné a cenovo výhodné hudobné systémy. Tieto systémy môžu pristupovať k širokému spektru obsahu kdekoľvek v sieti, internetovej rozhlasovej stanici alebo cloudovej hudobnej službe a umožňujú takmer neobmedzený výber hudby a iného obsahu s možnosťou aktualizácie a rozšírenia.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za kus
540,83 €20.00%649,00 €
Prevedenie biele
Cena za kus
540,83 €20.00%649,00 €

Ovládajte svoju hudbu vo firme. Centrálne ovládajte zvukový obsah prostredníctvom intuitívneho softvérového rozhrania a vytvárajte priestor s jednotnou atmosférou alebo oddelenými jedinečnými atmosférami. Ovládajte zóny prostredníctvom intuitívnych, nízkoprofilových nástenných ovládačov alebo mobilných zariadení.

Táto jednotka je napájaná technológiou "Power over Ethernet" (PoE), ktorá umožňuje jednokáblové pripojenie k reproduktoru ako pre napájanie, tak pre zvuk. Prehrávač v BSP500 je založený na zavedenej platforme BluOS a je schopný prehrávať a distribuovať obsah z lokálneho sieťového úložiska aj z veľkého množstva streamovacích služieb, vrátane niektorých špeciálne určených pre komerčné použitie ako je QSIC, Custom Channels, Soundmachine a internetové rozhlasové stanice. Okrem samostatného použitia je možné použiť pár reproduktorov BSP500 v stereofónnej konfigurácii a viac reproduktorov BSP500 v miestnosti v monofónnej alebo stereofónnej konfigurácii. Použitie BSP500 vo väčšom systéme BluOS je rovnako možné, čo umožňuje zoskupenie do užívateľsky definovateľných skupín akejkoľvek veľkosti, s inými jednotkami BSP500 a / alebo inými pripojenými prehrávačmi Bluesound Professional, zosilňovačmi alebo sieťovými reproduktormi v inštalovanej sieti.

Kvalita zvuku. Vďaka vysokokvalitným obvodom a komponentom a schopnosti prehrávať obsah Hi-Res Audio a MQA ponúka Bluesound Professional čistý a vyvážený zvuk, ktorý zvyšuje spokojnosť vášho zákazníka. Flexibilita a rozšíriteľnosť. Viaczónové systémy sa dajú ľahko konfigurovať a ovládať vrátane zoskupovania zón za chodu podľa potreby. Pri rozširovaní alebo zmenách zariadení umožňuje modulárna povaha produktového radu a ekosystému Bluesound Professional jednoduché a nákladovo efektívne rozšírenie.

Reproduktor je vybavený 133 mm stredobasovým meničom a 25 mm výškovým meničom napájanými vysoko účinným zosilňovačom vrátane pohotovostného režimu s nízkou spotrebou. Frekvenčná odozva reproduktora je 63 Hz - 23 kHz a celkové harmonické skreslenie systému je 0,095% pri plnom výkone. Prístup k obsahu a energiu zaisťuje káblový ethernet umožňujúci bezproblémové streamovanie. Vysoko účinná elektronika a meniče poskytujú maximálnu úroveň akustického tlaku 100 dB (pomocou PoE ++). Ovládanie reproduktorov možno vykonávať akýmkoľvek počítačom so systémom Windows / Mac, rovnako ako akýmkoľvek telefónom alebo tabletom so systémom iOS / Android a ovládačom na stenu Bluesound Professional CP100. Reproduktor možno ovládať tiež populárnymi riadiacimi systémami tretích strán. Bezpečnostné nastavenia zabraňujú akémukoľvek neoprávnenému ovládaniu systému.

Integrovaný držiak umožňuje montáž na stenu s možnosťou otočenia o 90 stupňov a rotácie o 170 stupňov. Stupeň krytia IP65 umožňuje použitie vnútri aj vonku.

 • Frekvenčná odozva 63 - 23 000 Hz​
 • Skreslenie 0.095% THD + N
 • Vzorkovacia frekvencia 32 - 192kHz
 • Bitová hĺbka 16 - 24
 • Podporované formáty MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS
 • Podporované Hi-Res formáty FLAC, MQA, WAV, AIFF
 • Podporované hudobné služby Spotify, Amazon Music, TIDAL, Deezer , Qobuz, HighResAudio, Napster, KKBox, Bugs, Custom Channels, SoundMachine, QSICHardvér
 • Stupeň ochrany IP65
 • Výškový menič1 x 25 mm 
 • Stredobasový menič1 x 133 mm
 • Konektivita 1 x Type-A USB, 1 x Type-B (mini) USB, 1 x Gigabit Ethernet RJ45
 • Rozmery 268 x 196 x 251 mm (v x š x h)
 • Hmotnosť3.2 kg