Bluesound Professional B170S

Model B170S Bluesound Professional
1 099,00 €
915,83 € bez DPH
Cena za kus
Inštalačný stereo zosilňovač so vstavaným streamerom Bluesound Professional B170S je kompletným riešením pre ozvučenie komerčných priestorov. B170S kombinuje výkonný stereo zosilňovač so sieťovým hudobným prehrávačom s podporou BluOS. Zosilňovacia časť B170S poskytuje výkon 2 x 80 W do 4/8 ohmov alebo 2 x 100 W pri 70 V alebo 1 x 100 W pri 100 V. O spoľahlivú prevádzku sa postará chladenie s termostatickým ventilátorom umiestneným v odolnom a zároveň teplo odvádzajúcom kovovom tele. Ekosystém Bluesound Professional poskytuje ľahko inštalovateľné, nenápadné a cenovo výhodné hudobné systémy. Tieto systémy môžu pristupovať k širokému spektru obsahu kdekoľvek v sieti, internetovej rozhlasovej stanici alebo cloudovej hudobnej službe a umožňujú takmer neobmedzený výber hudby a iného obsahu s možnosťou aktualizácie a rozšírenia.

Koncepcia B170S umožňuje jeho vertikálnu alebo horizontálnu inštaláciu, môže byť schovaný za regálmi, pod stolmi alebo na stene. Až šesť jednotiek B160S môže byť inštalovaných v priestore 3U racku. Pomocou špeciálnej police RM160 si tak jednoducho na malom priestore vytvoríte kompaktný dvanásťkanálový systém so šiestimi nezávislými zónami.

Ovládajte svoju hudbu vo firme. Centrálne ovládajte zvukový obsah prostredníctvom intuitívneho softvérového rozhrania a vytvárajte priestor s jednotnou atmosférou alebo oddelenými jedinečnými atmosférami. Ovládajte zóny prostredníctvom intuitívnych, nízkoprofilových nástenných ovládačov alebo mobilných zariadení.

Jednoduchá tvorba značkových prostredí S hardwarom, ktorý ponúka takmer neobmedzený počet hudobných zón a integruje komerčne licencované streamovanie hudby v SoundMachine, je tvorba značkových prostredí pre vašich klientov hračkou. 

Pekne hrá aj s ostatnými Štandardizovaný rozmer pre inštalačné stojany a široká škála štandardných vstupov a výstupov znamená, že je inštalácia rýchla a jednoduchá. Modulárna koncepcia umožňuje perfektnú funkčnosť či už samostatného zvukového systému, ako aj pri jeho zapojení s komponentami iných výrobcov. Pridá zvukové streamovanie do existujúcich i nových inštalácií. Decentralizovaný systém Bluesound Professional dáva dizajnérom a inštalačným špecialistom široké možnosti doplnenia zvukového streamovania do existujúcich aj nových inštalácií. 

Jednoduché nastavenie. S automatickým rozpoznávaním prehrávačov je zapojenie a nastavení jednoduché. Akonáhle sú prehrávače Bluesound Professional pripojené do rovnakej siete, vzájomne sa automaticky nájdu. Niekoľko klepnutí na intuitívne ikony v aplikácií BluOS Controller zoskupí prehrávače do zamýšľaných zvukových zón a zároveň ich zabezpečí proti neautorizovaným užívateľom. 

Kvalita zvuku. Vďaka vysokokvalitným obvodom a komponentom a schopnosti prehrávať obsah Hi-Res Audio a MQA ponúka Bluesound Professional čistý a vyvážený zvuk, ktorý zvyšuje spokojnosť vášho zákazníka.  

Flexibilita a rozšíriteľnosť. Viaczónové systémy sa dajú ľahko konfigurovať a ovládať vrátane zoskupovania zón za chodu podľa potreby. Pri rozširovaní alebo zmenách zariadení umožňuje modulárna povaha produktového radu a ekosystému Bluesound Professional jednoduché a nákladovo efektívne rozšírenie.Viac nájdete na https://www.kohutaudio.sk/profesionalne-instalacie/bluesound-professional-b160s

 • Kompletné stereofónne riešenie pre komerčné inštalácie Integrácia s lokálny sieťovým úložiskom 
 • Obsluha pomocou PC/Mac, iOS/Android a systémov tretích strán 
 • Zabezpečenie proti neautorizovanému prístupu 
 • Neobmedzené možnosti konfigurácie do zón v rámci systému BluOS 
 • Streamovanie cez internet pre vysokú spoľahlivosť 
 • USB vstupy pre reprodukcie z lokálnych diskov 
 • Spotreba 6W v standby 
 • Prispôsobiteľné možnosti inštalácie vrátane montáže 6x BS160S do 3U racku za pomoci voliteľnej inštalačnej police​
 • Výkon výkon až 2 x 80 W do 4/8 ohmov, 2 x 100 W pri 70 V, 1 x 100 W pri 100 V
 • Skreslenie <0.005% SNR-110dBA 
 • Vzorkovacia frekvencia32 – 192 kHz Bitová hĺbka16 – 24 
 • Podporované operačné systémy BluOS, Microsoft Windows 7 SP1 alebo vyšší, Apple Macintosh OSX 10.7.5 alebo vyšší 
 • Podporované formátyMP3, AAC, WMA, OGG Vorbis, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, MQA, HRA 
 • Podporované služby WiMP, Slacker Radio, Qobuz, HighResAudio, JUKE, Deezer, Murfie, HDTracks, Spotify, TIDAL, Napster, Microsoft Groove (w OneDrive), Classics Online, KKBox 
 • Konektivita a ovládanie 
 • Vstupy analógový Phoenix, 1 x USB Typ A, 1 x USB Typ B, IR vstup, 3.5 mm jack 
 • Výstupy výstup pre subwoofer, Phoenix, výstup pre reprosústavy, Phoenix blok pre pripojenie reprosústav, Ethernet RJ45, GigE 
 • Všeobecné Rozmery70 x 120 x 350 mm
 • Hmotnosť 2,3kg

Súvisiace produkty