ViennaAcoustics REFERENCE | The Ultimate

16.10.2019 • 2 min

The Power and the Glory.

CONCERT GRAND SERIES  REFERENCE 
Milujeme vytváranie reproduktorových sústav. Vždy vieme že každý kus príde k vám domov v súlade s našimi najnovšími najvyššími štandardami v oblasti technológií a výkonu. Reprosústavy pre VŠETKY druhy hudby bez ohľadu na to, aké sú vaše hudobné preferencie.
Neveríme v zmeny len kvôli „zmene“. Keď náš zakladateľ a dizajnér Peter Gansterer vytvorí novú reproduktorovú líniu, vždy na to existuje priekopnícky a hlboký technický dôvod.Najprv je tu vízia. Potom sa skúmajú možnosti ako túto myšlienku realizovať. Potom realizácia technických možností a ich vyriešenie. Potom prichádza čas na počúvanie nespočetných kombinácií, pretože každá časť má svoju individuálnu farbu tónu. To môže trvať roky.
Je to okamih, keď tridsaťročný jazzový záznam Tuck & Patti, ktorý poznáme dokonale niekoľko desaťročí, nám do očí vtisne slzy pri zvuku krištáľovo čistej, precízenej a prirodzenej intenzity.Je to okamih, keď prestanete vnímať realitu pri bubnovom sóle ktoré elektrifikuje priestor okolo vás. Viedenská filharmónia, priamo z viedenského Musikvereinssaalu sa rozloží riamo vo vašej obývacej izbe a hrá pre súkromné publikum. 

Potom vieme, že je dosiahnutá nová úroveň a my ju úprimne chceme zdieľať s celým svetom.
od 9 900,00 €

Vienna Acoustics BEETHOVEN Concert Grand REFERENCE™

Beethoven Concert Grand Reference ™ je nekompromisná reprosústava a znamená prielom pri stanovení nových štandardov v oblasti najmodernejšej reprodukcie hudby. Konštatovaniu, že cieľom návrhu týchto reprosústav bola vysoká účinnosť,vynikajúci dynamický rozsah, vynikajúce rozšírenie basov a veľmi široký frekvenčný rozsah z primerane kompaktnej skrinky, chýba ďalší, väčší rozmer. Hlavným cieľom reprosústav Beethoven je reprodukovať hudbu v natoľko presvedčivom rozsahu, že zmení vašu miestnosť na muzikálne javisko, v ktorom sa ocitnete ako poslucháč. Úžasné spojenie umenia a technológie umožňuje Beethoven Concert Grand Reference ™ ohromiť esteticky a nepochopiteľne podávať skvelý výkon v akomkoľvek obytnom priestore. Všetky vášnivo navrhnuté črty sa spoja a vytvárajú výnimočnú charakteristiku našej novej série Grand Beethoven: schopnosť priniesť uvoľnenú emóciu hudby do vášho domova.
Objav Vienna Acoustics BEETHOVEN Concert Grand REFERENCE™

Ďalšie novinky