Lyngdorf Audio | Budúcnosť je digitálna

26.11.2017 • 2 min

LYNGDORF

Dánska spoločnosť Lyngdorf Audio je jedným z popredných svetových výrobcov digitálnych Hi-Fi zariadení. Digitálna technológia eliminuje širokú škálu obmedzení analógových návrhov a výsledkom je vynikajúca čistá a otvorená reprodukcia hudby.

Jedinečný rad produktov

Spoločnosť Lyngdor Audio bola založená Petrom Lyngdorfom v Dánsku a je zároveň zakladateľom spoločnosti DALI a Dánskeho Hi-Fi klubu. V priebehu rokov sa výrazne angažoval v projektoch ako boli NAD, Snell Acoustics a mimoriadne extravagantnom projekte Steinway Lyngdorf. Za použitia tých najlepších dostupných komponentov a angažovania najväčších kapacít v oblasti digitálnej technológie bol vyvinutý rad unikátnych digitálnych high-end produktov, ktoré triumfujú u milovníkov hudby po celom svete.


Millennium a RoomPerfect - dva medzníky v Hi-Fi príbehu

V roku 1998 uzrel svetlo sveta prvý plne digitálny špičkový zosilňovač Millennium. To čo bolo dovtedy nemožné aj pre tých najväčších producentov Hi-Fi na svete sa podarilo Peterovi Lyngdorfovi. Unikátne digitálne riešenie použité v zosilňovači Millenium bolo neskôr doplnené o revolučnú technológiu RoomPerfect na meranie akustiky miestnosti, ktorá takmer magicky opravuje rezonancie a odrazy. Vďaka RoomPerfect môžete bez problémov umiestniť reprosústavy priamo k stene a zároveň sa nedostávate do začarovaného kruhu akustiky pri zariaďovaní posluchovej miestnosti.

Krištáľovo čistý digitálny zvuk v každej miestnosti

Lyngdorf Audio rúca všetky tradičné predstavy o tom, ako môže fungovať špičková elektronika a reprosústavy po stránke zvukovej a technickej. Lyngdorf vytvára silnú líniu s úžasnými možnosťami novej technológie digitálneho zosilňovača. Celková absencia šumu a zafarbenia plus obrovská dynamická rezerva a presnosť je charakteristickým rysom produktov. Budúcnosť je digitálna!​

od 2799.00 €

LYNGDORF TDAI-2170 Basic

TDAI-2170 je navrhnutý, vyvinutý a vyrobený v Dánsku. Je to štýlový integrovaný stereo zosilňovač, ktorý nastavil nový štandard zvuku. Okrem toho že je plne digitálny a má flexibilné moduly na upgrade a technológiu RoomPerfect ™ pre korekciu miestnosti, zosilňovač TDAI-2170 poskytuje recept na zvukový zážitok ktorý ohromil kritikov aj poslucháčov.
Objav LYNGDORF TDAI-2170 Basic

Ďalšie novinky