Kúp reprosústavy DYNAUDIO a VYHRAJ !

03.11.2021 • 1 min

Kúp v období od 1.11. do 31.12.2021 ľubovoľné hifi reprosústavy Dynaudio, zaregistruj ich výrobné čísla na webe https://www.ketos.eu/sutaz a vyhraj BluOS streamovacie zosilňovače 1 x NAD M33 a 3 x NAD C368 + MDC BluOS 2i.

AKO SA ZAPOJIŤ

Zakúpte v období od 1.11. do 31.12.2021 ľubovoľné hifi reprosústavy Dynaudio (radu Emit, Evoke, Contour i, Confidence, Special Forty alebo Heritage Special) a zaregistrujte ich výrobné čísla na https://www.ketos.eu/sutaz. Zo zaregistrovaných výrobných čísiel potom 19.1.2022 vylosujeme výhercov hlavnej ceny a troch vedľajších cien. Výhercovia budú uverejnení na www.ketos.eu. Kompletné podmienky súťaže nájdete tu.

ČO MÔŽETE VYHRAŤ

Hlavnou cenou je High-End BluOS streamovací zosilňovač NAD M33. Vedľajšími cenami sú tri sady zosilňovača NAD C368 a BluOS streamovacieho modulu NAD MDC BluOS 2i.

5 490,00 €

NAD M 33

NAD Electronics, renomovaný výrobca vysoko výkonných audio/video komponentov, odhaľuje ďalší nový a unikátny produkt z rady Masters. Nový model NAD M33, integrovaný zosilňovač s BluOS streamerom a DAC môže slúžiť ako srdce domácej referenčnej stereo zostavy. M33 je streamovací zosilňovač s high-end špecifikáciami a audiofilným zvukom. Môže byť tiež kombinovaný s ďalšími prehrávačmi v BluOS ekosystéme, ktoré tak vytvoria perfektný hudobný systém pre celý dom alebo byt. Integráciou novej HybridDigital zosilňovacej technológie Purifi Eigentakt™ nasleduje model M33 dlhú tradíciu NAD v identifikácii a vývoji špičkových technológií pre zosilňovače. Výsledkom je živá a realistická hudobná produkcia s ultra nízkym skreslením a šumom – to všetko s minimálne 200W výkonu na kanál. Merateľné parametre sú zaujímavé tým, že siahajú k limitom aj tých najcitlivejších sofistikovaných meracích prístrojov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.
Objav NAD M 33

Ďalšie novinky