XLO Signature 3-5.2

Model Signature 3-5.2 XLO
od 3 140,00 €
Káble Signature 3 sú skonštruované tak, aby poskytovali výnimočne neutrálny zvuk, hutné a dynamické basy a podmanivý stredný rozsah s čistými a rozšírenými výškami. Počúvajte intenzívnejšie a cíťte sa viac prepojení s hudbou ako kedykoľvek predtým!
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
2 x 1,83m set osadený banánikmi
Cena za set
2 616,67 €20.00%3 140,00 €
2 x 2,44m set osadený banánikmi
Cena za set
Skladom v e-shope3 325,00 €20.00%3 990,00 €
2 x 3,05m set osadený banánikmi
Cena za set
Skladom v e-shope4 158,33 €20.00%4 990,00 €
2 x 3,66m set osadený banánikmi
Cena za set
4 991,67 €20.00%5 990,00 €
  • High End stereo kábel pre reprosústavy (sada).
  • Symetrická XLO Integrated Field™ technológia vinutia s revolučnou technológiou prenosu signálu Wavelink™, 
  • 2-vodičové 10 AWG pevné vodiče z laboratórnej UPOCC-6N medi (ultračistá kontinuálne liata procesom Ohno), 
  • DuPont® Teflon® jadrá, dielektrikum aj izolácia, 
  • kábel je ukončený spôsobom podľa výberu: priamo zlátené XLO banánové konektory alebo vidlice 6mm prípadne 8mm.

Technológia XLO "field balance" - prelomová geometria kábla, ktorá definitívne rieši elektromagnetické a elektrostatické polia a ich vzájomný vzťah. Technológia XLO "field balance" sa stále považuje za revolučnú a je základom každého kábla XLO. Konštrukcie káblov boli vyvinuté s cieľom zlepšiť prenos signálu optimalizáciou a vyvážením vzťahu medzi elektromagnetickým poľom vytváraným prúdom okolo vodičov kábla a elektrostatickým poľom vytváraným okolo jeho izolácie pri prechode audio alebo digitálneho/video signálu. Keď vodičom prechádza prúd, okolo vodiča sa vytvára elektromagnetické pole. Keď je vodič, ktorým prechádza prúd, izolovaný, okolo izolácie sa tiež vytvára elektrostatické pole. Obe tieto polia - riadené prúdom elektromagnetickým poľom a elektrostatickým poľom riadeným napätím, ovplyvňujú prechod informácií signálu a môžu mať významný vplyv na zvuk zvukového kábla. Mnohí konštruktéri káblov sa snažili riešiť jeden alebo druhý z týchto javov (zvyčajne elektromagnetické pole), ale až spoločnosť XLO si neuvedomila význam oboch polí a ich vzájomný vzťah. Faktom je, že pre tieto dve polia existuje len jeden optimálny vzťah a tam kde tento vzťah existuje, sa prenos signálu podstatne zlepšuje. Geometria rovnováhy polí si vyžaduje dôsledný prístup k návrhu kábla a vysvetľuje, prečo káble XLO vyzerajú inak ako káble iných značiek a dokonca aj ako káble navzájom odlišné v závislosti od účelu použitia.

Príďte si vypočuť

XLO Signature 3-5.2 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

XLO Signature 3-5.2

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.