RD OCC Silver RCA kabel

Model OCC Silver RCA kabel RDacoustics
od 715,00 €
RCA referenčný prepojovací kábel z rýdzeho striebra OCC. Ručná výroba. Už žiadne prekážky v signálovej ceste medzi vašimi audio komponentami.
Doprava zadarmo
Odporúčame
RD OCC Silver RCA kabel
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
0,5m set
Cena za set
3 - 5 dní595,83 €20.00%715,00 €
0,75m set
Cena za set
Skladom772,50 €20.00%927,00 €
1m set
Cena za set
3 - 5 dní953,33 €20.00%1 144,00 €

Kábel z OCC striebra. Dvojito tienený (Al-Mylar + SPC opletenie). Signálové vodiče sú twistované (krútené). Dielektrikum medzi tienením a signálovými vodičmi je vyrobené z teflónu, ktorý zlepšuje frekvenčnú linearitu kábla. Vďaka procesu ťahania kovov OCC ( Ohno Continuous Cast - 1986) možno dosiahnuť čistoty striebra 99.99998%. Hlavnou technologickou výhodou OCC je ťahanie vodičov v smere jeho kryštalickej mriežky, podobne ako  ťahanie kremíka. Elektrický prúd elektrónov v OCC striebre nemá žiadne prekážky oproti vodičom ťahaným štandardnej technológií, kde sú mikrotrhlinky, nečistoty, vzdušný kyslík a produkty jeho oxidácie. Pomocou OCC technológie možno ťahať drôt s priemerom 50 mikrónov v dĺžke až 6,5 km v rovnakej orientácii kryštalickej štruktúry vodiča.

Precízne RCA konektory. So signálovými časťami pozlátenými 24 karátovým zlatom pre zvýšenie povrchovej vodivosti a minimalizáciu skin efektu. Zlatá vrstva zaručuje dokonalý elektrický kontakt, chemickú stálosť a odolnosť proti oxidácii. Vnútorný signálový kolík je oddelený teflónovým puzdrom od vonkajšieho prstenca. Lamely vonkajšieho prstenca sa k protikusu uťahujú skrutkovaním šedého hliníkového krytu.

  • Kryštalická mriežka:jednotne orientovaná
  • Čistota striebra:99,99998%
  • Dvojité tienenie:Al-Mylar + SPC
  • dielektrikum:Teflon
  • Prierez signálového vodiča2x 0,33 mm​
  • celkový priemer:12 mm

Príďte si vypočuť

RD OCC Silver RCA kabel si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

RD OCC Silver RCA kabel

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty