QED Performance Audio 40i

Model Performance Audio 40i QED
od 58,00 €
Performance Audio 40i s technológiou QED Solid Complementary Conductor™ Performance Audio 40i stavia na silných stránkach pôvodného modelu Performance Audio 40 a prináša ešte príjemnejší a presvedčivejší zvuk bez toho, aby to malo vplyv na jeho úžasný pomer ceny a kvality. Využitím princípov stanovených v definujúcej správe Genesis Report, ako aj niektorých prekvapivo originálnych technológií (vrátane prelomových Solid Complementary Conductors), vytvorila spoločnosť QED prepojenie, ktoré sa od svojej nominálnej konkurencie vzďaľuje rovnako ako pôvodný model Performance Audio 40 pred viac ako šiestimi rokmi.
Doprava zadarmo
Odporúčame
QED Performance Audio 40i
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
0,6 m set
Cena za set
Skladom48,33 €20.00%58,00 €
1m set
Cena za set
Skladom v e-shope61,67 €20.00%74,00 €

Technológia pevných doplnkových vodičov Pod PVC plášťom, pleteným fóliovým tienením, feritovým plášťom a penovým polyetylénovým dielektrikom sa nachádzajú dva pevné, elektricky izolované a bezkyslíkaté medené vodiče rôznych priemerov. Použitie dvoch úplne oddelených vodičov (jeden medený, druhý postriebrený) na prenos zvukového signálu poskytuje najkomplexnejšiu a najmenej problematickú trasu pre šírenie zvukových informácií. Výsledný zvuk má väčšiu škálu a trojrozmernosť, než bolo doteraz možné dosiahnuť pri prepojení za túto cenu, a pomáha spoločnosti QED udržať si povesť inovátora a lídra vo svojej triede.

Feritový plášť Feritová izolácia prináša merateľné zníženie množstva šumu a vysokofrekvenčného signálu, ktorý kábel potláča, a tým pádom zníženie množstva stratených relevantných informácií v signále. Zlepšená presnosť prenosu vysokofrekvenčných impulzov má pozitívny vplyv na časovanie a na dynamiku na vysokej aj nízkej úrovni.

 • Typ vodiča: Pevný Doplnkový
 • čistota vodičov: 99,999% OFC a SPOFC
 • Priemer vodiča 1 x 0,643 mm a 1 x 0,404 mm
 • Kombinovaný prierez vodiča 0,45 mm²
 • Dielektrikum Penový polyetylén
 • Kapacita 57 pF/m
 • Vlastná indukčnosť 0,45 μH/m
 • Odpor slučky 0,050 Ω/m
 • Rozptylový faktor pri 10 kHz 0,00250
 • Vonkajší plášť Black Pearl PVC
 • Menovitý vonkajší priemer 8,0 mm​

„Celkovo je Performance Audio 40i pôsobivý interkonekt, ktorý dokáže podať skvelý výkon a má vynikajúci pomer ceny a kvality.“

 • Hi-Fi Choice, Group Test Winner, 
„Toto lacné prepojenie za 50 libier za stereo pár ponúka skutočný hi-fi zvuk bez zjavných chýb, je príjemné na ucho, a preto je jednoznačne vhodné pre mnohé systémy.“
 • Hi-Fi Critic
„Skvelý pár káblov v tejto cenovej kategórii, QED Performance Audio 40i interconnects, dodáva pocit komplexnosti a vyspelosti, ktorý by ste očakávali u drahších modelov. Dobre vyrobené a flexibilné, nikdy nemáte pocit, že káble 40i brzdia hudbu. Tieto káble vám poskytnú pocit komplexnosti a vyspelosti, ktorý by ste očakávali u drahších modelov. Nie je to žiadna rozumná kúpa, interkonekty QED Performance Audio 40i sú malé skvosty."
 • The Audiophile Man, Deeply Groovy Award

Príďte si vypočuť

QED Performance Audio 40i si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

QED Performance Audio 40i

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.