DALI Connect SC RM230S

Model Connect SC RM230S DALI
od 16,90 €
DALI CONNECT SC RM230S je reproduktorový kábel vyvinutý s použitím starostlivo vybraných vodičov a dielektrických materiálov, ktoré sú optimalizované pre voľný tok zvuku. Keď vezmete niečo skutočne dobré a urobíte to ešte lepším, vznikne reproduktorový kábel „DALI CONNECT SC RM230S“. Každý zo 74 vlákien medeného drôtu je postriebrený, aby pomohol zlepšiť výkon pri ultravysokých frekvenciách a dodal ešte vyššiu čistotu zvuku, pre dokonalý zážitok. Spolu s vonkajším vzhľadom je tento kábel dokonalým spoločníkom pre akékoľvek vysoko kvalitné systémy reproduktorov.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
DALI Connect SC RM230S
Cena za bežný meter
Skladom14,08 €20.00%16,90 €
2 x 2m set osadený banánikmi QED
Cena za set
Skladom96,67 €20.00%116,00 €
2 x 3m set osadený banánikmi QED
Cena za set
Skladom125,00 €20.00%150,00 €
2 x 4m set osadený banánikmi QED
Cena za set
Skladom153,33 €20.00%184,00 €

Použitím čistej medi bez obsahu kyslíka, skutočného koncentrického lanka a izolačných materiálov s nízkostratovým dielektrikom zaisťujeme nízky odpor, nízke skreslenie a dobre tienenú cestu pre zvukový signál. Je bežnou vlastnosťou všetkých káblov DALI, aby boli všetky vodiče čo najtesnejšie a aby bol kábel flexibilný a ľahko umiestniteľný. Krútením zväzkov vodičov okolo seba vo vrstvách a zmenou smeru vodičov v každej vrstve zaisťuje pevné uchytenie spodnej vrstvy. To núti všetky vlákna vo vodiči, aby boli tesne stiahnuté dohromady čim sa minimalizuje mikrofónia. Reproduktorové káble DALI CONNECT SC odhaľujú nové vrstvy detailov a informácii aj pri nízkoúrovňových signáloch, čím dosahujú úroveň výkonu, aká sa bežne vyskytuje iba u oveľa drahších produktov.

  • Vodiče na kábel: 2
  • Skutočné sústredené pletenie vodičov
  • Spletené vrstvy: 4
  • Plocha vodiča (mm2): 3.0 (AWG 12)
  • Pramene vo vodiči: 74
  • Priemer vlákna (mm): 0,23
  • Materiál vodiča: Postriebrená meď neobsahujúca kyslík
  • Vonkajšie rozmery (ŠxV / Ø mm): 11​
  • Sety osadene špičkovými banánikmi QED

Príďte si vypočuť

DALI Connect SC RM230S si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

DALI Connect SC RM230S

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.