ansuz Speakz SPEAKER CABLES C2

Model Speakz SPEAKER CABLES C2 Ansuz acoustics
od 7 000,00 €
Vodiče k reprosústavám sú posledným spojením, ktoré je možné vylepšiť použitím kvalitného reproduktorového kábla, pričom zvyšok je na samotných reprosústavách. Teraz s AARC. Vývojový tím Michaela Børresena a Ansuz pokračujú v odhaľovaní a odstraňovaní negatívneho vplyvu káblov na signál.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
C2 2.0
2x2m set
Skladom5 833,33 €20.00%7 000,00 €
C2 3.0
2x3m set
7 875,00 €20.00%9 450,00 €

Dotyk mágie

Teraz s AARC. Vývojový tím Michaela Børresena a Ansuz pokračujú v odhaľovaní a odstraňovaní negatívneho vplyvu káblov na signál. Najprv sa indukčnosť a kapacita káblov znížili na bezprecedentne nízke hodnoty pomocou technológie DIHC (Double Inverted Helix Coil Technology). Teraz sa zavádza technológia AARC (Anti Area Resonance Coil Technology), ktorá eliminuje tendenciu kábla rezonovať a prijímať signály/interferencie z prostredia.

Ansuz Anti Arial Resonance Coil Technology (AARC): Všetky káble a káblové tienenia v podstate fungujú ako antény. Tým, že spoločnosť Ansuz zabudovala AARC do svojej káblovej architektúry, znížila schopnosť každého kábla absorbovať vzduchom prenášané RF/EMI. V starej generácii GSM telefónov sme počuli efekt modulácie vzdušných RF zvukov "dikke-dit dikke-dit" tesne pred prijatím telefónneho hovoru. Dnes sa šum nemoduluje rovnakým spôsobom, namiesto toho nadobúda charakter bieleho oparu, čím sa znižuje ticho na pozadí a dynamika v podaní. Mechanizmus technológie Ansuz AARC spočíva v tom, že kábel nemá definitívnu dĺžku, vďaka čomu kábel ani vnútorný vodič nemôže fungovať ako anténa a teda žiadne stojaté vlny nemôžu byť absorbované v kábli a preniknúť do vášho systému.

Príďte si vypočuť

ansuz Speakz SPEAKER CABLES C2 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

ansuz Speakz SPEAKER CABLES C2

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty