Bluesound POWERNODE EDGE

Model POWERNODE EDGE BLUESOUND
od 699,00 €
Kompaktný bezdrôtový zosilňovač na streamovanie hudby POWERNODE EDGE je dokonalým vstupom do HiFi v štýle "stačí pridať reproduktory" , pretože kombinuje zdroje streamovania, ovládanie a zosilnenie v elegantnom a cenovo dostupnom zariadení. Stačí pripojiť pár pasívnych reproduktorov a zažijete neuveriteľné HiFi riešenie typu "všetko v jednom". Jednoducho pripojte káblové zdroje, ako napríklad televízor alebo gramofón pomocou HDMI eARC, alebo kombinovaného analógového/digitálneho vstupu. Pridajte bezdrôtový subwoofer PULSE SUB+ a vytvorte výkonný, ale kompaktný stereo systém 2.1 alebo dokonca použite POWERNODE EDGE na napájanie zadných kanálov bezdrôtovej zostavy priestorového zvuku Bluesound. Pomocou aplikácie BluOS Controller vyberajte skladby z populárnych streamovacích služieb, ako sú Spotify, Tidal, Qobuz, SiriusXM, z vlastnej hudobnej knižnice prostredníctvom Apple Airplay2, aptX™ HD Bluetooth® alebo dokonca z disku pripojeného k sieti či pevného disku USB.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za kus
Október 2022582,50 €20.00%699,00 €
Prevedenie biele
Cena za kus
Október 2022582,50 €20.00%699,00 €

Oživte svoje reproduktory výkonným, energickým zosilňovačom DirectDigital™ s výkonom 2 x 40 W v POWERNODE EDGE, ktorý si hravo poradí so súbormi s vysokým rozlíšením 24 bitov/192 kHz a skladbami kódovanými v MQA. Vychutnajte si čistotu pri prehrávaní všetkého od husto vrstvených heavymetalových skladieb až po šepkajúce dialógy vo filmoch a televíznych programoch. POWERNODE EDGE dekóduje obsah Dolby® Digital samostatne a možno ho použiť aj na napájanie reproduktorov zadného kanála bezdrôtového systému domáceho kina.

So zosilňovačom POWERNODE EDGE sú preč časy neskladných, nadrozmerných zosilňovačov. Tento malý, ale výkonný HiFi systém, ktorého veľkosť je porovnateľná s priemernou knihou v tvrdých obaloch, premení akýkoľvek priestor vo vašom dome na oázu vysokej vernosti. Elegantné a kompaktné rozmery POWERNODE EDGE sú ideálne pre miestnosti, ako sú kancelárie a zadné verandy. Pripojte reproduktory v každom kúte svojho domu s výkonom a streamovaním a schovajte POWERNODE EDGE mimo dohľadu v zákutiach, ako sú skrine alebo za pohovkami, pomocou priloženého nástenného držiaka s možnosťou nastavenia viacerých orientácií.

Ovládanie máte vždy na dosah ruky prostredníctvom aplikácie BluOS Controller pre iOS, Android, Mac, PC alebo pomocou elegantného dotykového panela na rýchly prístup k ovládacím prvkom, ako je prehrávanie, pozastavenie, zvýšenie/zníženie hlasitosti a predchádzajúca/nasledujúca skladba. POWERNODE EDGE sa pripája k vašej domácej sieti prostredníctvom Wi-Fi alebo Ethernetu. Ovládanie bez použitia rúk je možné pomocou hlasových asistentov, ako sú Siri, Alexa a Google Voice. Pre profesionálnych inštalatérov inteligentných domov sú k dispozícii plnohodnotné ovládače pre systémy Lutron, Crestron, RTI, Elan a ďalšie obľúbené riadiace systémy.

Technické špecifikácie

 • all-in-one integrovaný zosilňovač
 • trvalý výkon 2 x 40 W do 8 ohmov
 • dynamický výkon až 2 x 80 W do 4 ohmov
 • 24-bit / 192 kHz DA prevodník audiofilskej triedy, štvorjadrový 1.8GHz ARM® Cortex™ A53
 • podorované formáty: MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG, ALAC, OPUS, Dolby DigitalPodporované Hi-Res formátyFLAC, MQA, WAV, AIFF, MPEG-4 SLS
 • BluOS sieťový streamer s Wi-Fi a Ethernet pripojením
 • rozmanitá digitálna aj analógová konektivita
 • vtupy: 1 x digitálny optický mini TOSLINK (kombinovaný), 1 x analógový linkový 3.5 mm jack (kombinovaný), 1 x HDMI eARC, 1 x USB-A, 1 x Gigabit Ethernet RJ45, 1 x IR 3.5 mm jack
 • moderný HDMI eARC vstup pre pripojenie TV
 • výstup pre subwoofer s nastaviteľnou výhybkou
 • obojsmerný Qualcomm aptX HD Bluetooth
 • bezdrôtové prehrávanie prostredníctvom Apple AirPlay 2podpora hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant
 • široká škála hudobných služieb vrátane Spotify, Tidal alebo Deezer
 • ovládanie pomocou intuitívnej BluOS aplikácie v slovenčine​
 • rozmery: 219 x 44.5 x 193 mm
 • váha: 1,37 kg