AUDIOLAB 6000A

Model 6000A AUDIOLAB
od 899,00 €
Zosilňovač je srdcom akéhokoľvek vysokovýkonného zvukového systému, ale v roku 2019 musí byť skutočne všestranný. Integrovaný zosilňovač musí pokryť mnohé základné - digitálne a analógové zdroje, bezdrôtové pripojenie pre prenosné zariadenia, phono predzosilňovač na reprodukciu vinylov, zosilnenie pre slúchadlá ako aj reprosústavy. Je toho dosť na integrovaný zosilňovač, pričom musí podať vysoký výkon a ostať cenovo dostupným- a to je presne to čo nájdete pri integrovanom zosilňovači 6000A.
Doprava zadarmo
Odporúčame
AUDIOLAB 6000A
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za kus
Skladom749,17 €20.00%899,00 €
Prevedenie strieborné
Cena za kus
2 - 3 dni749,17 €20.00%899,00 €
V roku 1983 uviedol audiolab ikonický rad 8000, pričom britskú hi-fi scénu zobral útokom a upevnil svoju reputáciu ako jeden z najvýznamnejších hi-fi produktov svojej doby. 35 rokov…. audiolab je pripravený zopakovať tento výkon s úplne novou sériou 6000, ktorá je ideálna pre milovníkov modernej hudby, ktorí hľadajú špičkový výkon, kvalitu a zariadenie za prijateľnú cenu.


Model 6000A má silnú podobnosť s modelom 8300A s otočnými ovládačmi a veľkým centrálnym OLED displejom. Na rozdiel od svojho drahšieho analógového súrodenca, obsahuje vysokokvalitný D / A prevodník, ktorý umožňuje pripojenie digitálnych zdrojov priamo bez externého DAC. Poskytuje štyri digitálne vstupy, tri analógové vstupy na linkovej úrovni, vstup pre gramofón, bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth a okrem výstupov pre reprosústavy aj špecializovaný zosilňovač pre slúchadlá.
Technické špecifikácie:
 • Zisk (max.): +8dB (Line), +55dB (Phono MM)
 • Vstupná citlivosť linkový vstup: 720mV 
 • Vstupná citlivosť PHONO MM 3.1mV 
 • Vstupná impedancia: 10K (Line), 47K//100pF (Phono MM)
 • Harmonické skreslenie (THD): < 0.0006% (1KHz @ 0dBFS)
 • Frekvenčný rozsah: 20Hz-20kHz (+/-0.1dB)
 • Odstup signál - šum (S/N): > 110dB (Line, A-weighted), >76dB (Phono MM, A-weighted)
 • DAC: D / A prevodník: ES9018K2M , Vzorkovacia frekvencia: 192KHz. 
 • 32-bitová architektúra HyperStream technológie ESS a Time Domain Jitter Eliminator, aby poskytla extrémne nízky šum a vysoký dynamický rozsah.
 • Diskrétny stupeň výkonového zosilňovača
 • Toroidný napájací transformátor
 • Výstupný výkon: 2 X 50W 8 ohm, 2 x 75W 4 ohm
 • Spotreba v pohotovostnom stave <0,5W
 • Rozmery ŠxVxH mm: 445 x 65.5 x 300
 • Váha 7,8 kg

«Veľmi výkonný stereofónny zosilňovač, ktorý je dostatočne dobrý na to, aby ste sa nemuseli obávať že nevlastníte to najlepšie vo svojej triede​.»

PRE: Jasný, rafinovaný a artikulujúci zvuk, Veľká, priestorová scéna, Dobré rozšírenie funkcií

PROTI: Veľká konkurencia

Kompletný test: https://www.whathifi.com/reviews/audiolab-6000a

«Pokud byste měli odhadnout cenovky obou komponentů čistě na základě poslechu, vsadíme se, že minimálně pár tisícovek navrch byste každému z nich přisoudili. Základní modely katalogu Audiolab se nám líbily ve svém klasicky-britsky-hifistickém pojetí, které zahrnuje všechny ingredience důležité pro dobrý zážitek - pěkný zevnějšek, pěkný zvuk i pěknou cenu. Za něco přes 30 000,- Kč získáte sestavu, která nabízí klasickou podobu a zvuk, který je radost poslouchat napříč žánry i hlasitostmi s muzikální pohodou - je to jednoduše skutečně dobré dostupné hi-fi, které si na nic nehraje a stojí za každou Korunu své cenovky.»

HiFi Voice (CZ) - Kompletný test 

Príďte si vypočuť

AUDIOLAB 6000A si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

AUDIOLAB 6000A

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty