KohutAudio Edge Set

Model Edge Set
od 1 012,00 €od 869,00 €
Ozvučte svoju izbu, verandu, TV, alebo kanceláriu kompaktným bezdrôtovým zosilňovačom / streamerom POWERNODE EDGE spolu s reprosústavami DALI Spektor 2 a zažijete neuveriteľne kompaktné HiFi riešenie. Jednoducho pripojte káblové zdroje, ako napríklad televízor alebo gramofón pomocou HDMI eARC, alebo kombinovaného analógového/digitálneho vstupu. Pomocou aplikácie BluOS Controller vyberajte skladby z populárnych streamovacích služieb, ako sú Spotify, Tidal, Qobuz, SiriusXM, z vlastnej hudobnej knižnice prostredníctvom Apple Airplay2, aptX™ HD Bluetooth® alebo dokonca z disku pripojeného k sieti či pevného disku USB. Ovládanie máte vždy na dosah ruky prostredníctvom aplikácie BluOS Controller. Ovládanie bez použitia rúk je možné pomocou hlasových asistentov, ako sú Siri, Alexa a Google Voice. Vynikajúco hodnotené policové reprosústavy DALI Spektor 2 sú ideálne pre montáž na stenu, umiestnenie na policu.
Novinka
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčame
-14%
KohutAudio Edge Set
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierny streamer + čierne reprosústavy
Cena za set
Skladom 724,17 € 843,33 € 20.00% 869,00 € 1 012,00 €
Prevedenie čierny streamer + orechové reprosústavy
Cena za set
Skladom 724,17 € 843,33 € 20.00% 869,00 € 1 012,00 €

Príďte si vypočuť

KohutAudio Edge Set si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

KohutAudio Edge Set

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.