Dynaudio Emit 50

Model Emit 50 DYNAUDIO
od 1 999,00 €
Pri vývoji všetkých našich produktov venujeme rovnakú pozornosť detailom a zdieľame čo najviac technológií v našich radoch, aby sme do každého reproduktora Dynaudio vniesli autentický výkon. Emit je síce vstupným bodom, ale ponúka oveľa viac než len pohľad do nášho high-endového sveta. Či už chcete vytvoriť výkonný stereosystém, alebo skutočne oživiť svoje multikanálové filmy a hudobné Blu-ray disky v stredne veľkej až veľkej miestnosti, Emit 50 vám to umožní. Pár veľkých podlahových reproduktorov urobí dojem. S reproduktormi Emit 50 môžete toto vyhlásenie urobiť bez toho, aby ste svojmu bankovému manažérovi spôsobili infarkt. Jeho audiofilská technológia a vyladenie poskytujú hi-fi výkon, ktorý zaplní miestnosť za cenu, ktorá je prístupná aj tým, ktorí robia prvé kroky v oblasti špičkového zvuku.
Doprava zadarmo
Odporúčame
Dynaudio Emit 50
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie orech
Cena za pár
Skladom1 665,83 €20.00%1 999,00 €
Prevedenie čierne
Cena za pár
Dostupné1 665,83 €20.00%1 999,00 €
Prevedenie biele
Cena za pár
Dostupné1 665,83 €20.00%1 999,00 €

Vysoko výkonné basové meniče. Vezmite to pekne od podlahy: basáky v Emit 50 idú fakt dosť hlboko. Dve 18 cm jednotky (rovnaký typ, aký je použitý v Emit 20) používajú technológie odvodené z high-end radov Dynaudio Evoke, Contour i a Confidence. Dodávajú ohromujúci zvuk v nízkych frekvenciách, ktorý je zásadne lepší ako u predchádzajúceho radu Emit. V podstate ide o ekvivalent použitia jedného masívneho 36 cm meniča, ale naše riešenie umožňuje zachovať rozmery skrine tak, aby sa stále vošla do vašej obývačky.Membrány sú vyrobené vrátane stredového vrchlíka z jedného kusu materiálu MSP (Magnesium SILICATE Polymer), vyvinutého spoločnosťou Dynaudio. Výroba membrán z jedného kusu materiálu poskytuje oproti lepeniu z viacerých kusov lepšie spojenie s cievkou, ktorá membránou zozadu pohybuje. Znamená to tiež vyššiu kontrolu nad pohybom membrány: menej nechceného skreslenia a rezonanciou a viac jemných detailov aj v tých najhlbších tónoch.Na rozdiel od ďalších modelov radu Emit používajú basové meniče v Emit 50 medené cievky. Je to preto, že nemusia byť tak pohotové v strednom pásme, ako napr. pri modeli Emit 20. Pre väčšiu údernosť sme teda použili ťažšiu meď. Systém dvojitých magnetov optimalizuje smerovanie energie priamo do cievky.

Samostatný menič pre stredné pásmo: Stredopásmový menič je iná káva. Typ, použitý exkluzívne v Emit 50, je odvodený od verzie použitej v rade Evoke, inšpirované pre zmenu radom Contour. Má výkonný keramický magnet, krátku verziu hliníkovej cievky s priemerom 38 mm (špeciálne optimalizovanej pre stredové pásmo) a ľahký záves. Je navrhnutý pre čo najvyššiu rýchlosť a presnosť: presne to, čo potrebujete pre reprodukciu nuáns vo vokáloch, slučke symfonického orchestra alebo dychových nástrojov.

Sladké výšky: Výškový menič Cerotar v Emit 50 je zhodný s tým, ktorý nájdete v rade Evoke. Ide o pôvodnú konštrukciu, ktorá používa kľúčové technológie vyvinuté pre oceňované modely Special Forty, Confidence a tiež profesionálne štúdiové referenčné monitory Core. Naši vývojári sú na ňu oprávnene hrdí.Lakovaná 28 mm textilná kalota výškového meniča Cerotar zakladná na inej inovácii Dynaudio: Hexis. Geniálny vnútorný vrchlík s jamkami je umiestnený veľmi blízko za kalotou tak, aby zabezpečil proti odrazu nechcených rezonancií do zadnej strany hrajúceho povrchu. Frekvenčný rozsah je vďaka nemu vyrovnaný pre čistejšie a sladšie výšky - a viac detailov v hudbe, ktorú milujete.Výškový menič je poháňaný výkonným keramickým magnetom Ferrite + z uhličitanu strontnatého, ktorý dodáva viac citlivosti. Tá sa vo vašich ušiach prejaví ako viac autentické podanie zvuku - počujete to, čo máte počuť, ani viac, ani menej. A pretože je prejav tak prirodzený, dochádza tiež k redukcii únavy - môžete teda počúvať dlhšie.

Špičková konštrukcia výhybky: Výhybky v Emit 50 majú hybridnú konštrukciu. Nájdete tu pre Dynaudio tradičné zapojenie prvého radu pre výškový menič, zapojenie druhého radu pre stredopásmový menič a topológiu štvrtého radu pre basové meniče. Určite sme mohli navrhnúť jedno zapojenie pre všetky meniče, ale znamenalo by to kompromisy v podaní zvuku, ktoré naši vývojári nerobia.

Autentický dánsky design: Skrine reprosústav boli navrhnuté a vyladené vo vývojovom centre Dynaudio v Dánsku. Sú vyrobené z 18 mm MDF dosiek a zatlmené špeciálne vybraným polyesterovým materiálom (áno, aj to sme vyladili) tak, aby všetky meniče mali najstabilnejšiu možnú platformu.Vybrať si môžete z troch zákazkových laminátových povrchových úprav - čiernej, bielej a vlašského orecha. Čierne magnetické mriežky sú tiež súčasťou balenia. Či už teda chcete nechať reprosústavy v priestore ako solitér alebo ich začleniť medzi nábytok, máte z čoho vyberať. Výber povrchov sa môže hodiť tiež v prípade, že z Emit 50 a ďalších modelov radu budete stavať domáce kino.Či už staviate zbrusu nový high-end systém alebo občerstvuje svoju zostavu, kombinácia výkonu a detailu Dynaudio Emit 50 vám poskytne novú úroveň zvukového podania pre hudbu i filmy.

Technické špecifikácie 
 • Citlivosť: 86 dB (2,83 V / 1 m) 
 • IEC príkon: 240 W 
 • Impedancia: 4 Ohmov 
 • Frekvenčná charakteristika (± 3dB):33Hz - 25kHz (-6 dB 28 Hz - 35 Khz)
 • Princíp: 2 x zadný bassreflex 
 • Počet pásiem: 3 
 • Deliaca frekvencia: 550/4400Hz 
 • Strmosť výhybky: 1. rád výškový menič, 2 rád stredový menič, 4 rád basové meniče 
 • Basový menič: 2 x 18 cm MSP 
 • Stredový menič: 15 cm MSP
 • Výškový menič: Cerotar textilná kalota s  Hexis 
 • Hmotnosť: 25,96 kg 
 • Rozmery (š xvxh): 205 X 1140 X 311,5 mm
 • Rozmery s nohami / mriežkou (Š x V x H): 302,2 X 1186,5 X 376 mm

  Príďte si vypočuť

  Dynaudio Emit 50 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

  Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

  Vybrať termín

  Odosielam objednávku, čakajte prosím…

  Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

  V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

  Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

  Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

  Dynaudio Emit 50

  Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.