Vienna Acoustics Haydn Jubilee

Model Haidn Jubilee Vienna Acoustics
1 110,00 €
925,00 € bez DPH
Skladom
Prevedenie čierny klavírny lak, cena za pár.
Dlhodobá stratégia, skromnosť, naše vizionárske myslenie, trvanlivé jadro tímu, umožňujú udržateľnú istotu našej stabilnej a nezávislej spoločnosti, ktorá oslavuje v roku 2019 svoje 30 výročie ! V kombinácii so silnou emocionálnou pripútanosťou k našim výrobkom, ako aj neustálym prekvapením čo hudba dokáže dosiahnuť, sme tu dodnes. Prečo by sme nemali oslavovať s tým, čo sme sa za 30 rokov naučili robiť najlepšie: dlhovekosť, muzikálnosť a kvalita ? Spoločnosť Vienna Acoustics má hodnotu v najvyššej úcte a s naším výročným vydaním sme neušetrili žiadne úsilie, aby sme sa priblížili k výkonnostným štandardom najlepších plno-rozsahových reprosústav. HAYDN Jubilee demonštruje hudobnú precíznosť, ktorá nemá vo svojej triede obdobu. Jedná sa o reprosústavy, ktoré chcú ožiť.
Novinka
Doprava zadarmo
Odporúčame
Vienna Acoustics Haydn Jubilee

Prirodzene priehľadný zvuk HAYDN je podčiarknutý bohatým basovým základom, ktorý je o to pozoruhodnejší že je reprodukovaný kompaktnými rozmermi. Hudobné nástroje sú vyobrazené s plnou tonálnou farbou, delikátnou harmonickou štruktúrou a maximálnou presnosťou. Rovnako ako naše najlepšie high-end modely aj HAYDN využíva najdrahšie komponenty, ako sú basové meniče s našimi transparentnými membránami s technológiou X3P. Veľká časť prirodzenej, bohatej harmonickej štruktúry HAYDN začína práve tu. Jednotlivé komponenty výhybky, ako sú ručne vyberané kondenzátory a rezistory s kovovo-oxidovou fóliou s toleranciou nižšou ako 1%, sú volené pre svoju odolnosť voči indukčnosti a sú podobne ako u najkvalitnejších modelov kalibrované pre každú reprosústavu. Okrem toho sa počas procesu návrhu venovala veľká pozornosť tomu, aby sa zabezpečilo, že HAYDN zostane hudobne pravdivý a pritom jednoduchý na umiestnenie a používanie. Partnerstvo s elektronikou nemusí byť drahé, pretože naším cieľom bolo priniesť vysokú úroveň hudobného výkonu spolu s jednoduchosťou obsluhy. Každý jednotlivý komponent týchto reprosústav je vyrobený na mieru pre Vienna Acoustics. A konečne, skrinka reprosústav je ručne vyrobená a je potiahnutá pravým viacvrstvovým klavírnym lakom. Najväčšou vecou na tomto výročnom vydaní je, že je to poďakovanie všetkým milovníkom hudby. Všetkým našim partnerom, ktorí nás inšpirovali a podporovali počas rokov.  Všetkým, ktorí nás pozvali do svojho domova. Tieto reprosústavy sú tu pre Vás. 

Technické špecifikácie:
 • Stojanové reprosústavy
 • Impedancia: 6 Ω
 • Frekvenčný rozsah: 45-20000 Hz
 • Citlivosť: 88 dB
 • Doporučený zosilňovač: 30 - 180 Watts
 • 5,5“ stredobasový menič: X3P Membrána, Transparentná
 • 1“ Výškový menič: Ručne Natieraná VA Hodvábna Kalota, 
 • Basový systém: Zadný bassreflex, Impulzná optimalizácia podľa QB3 priebehu (Quasi-Butterworth)
 • Komponenty výhybky: MKP Kondenzátory s 1% toleranciou, 
 • Výhradne vzduchové cievky s 0,7% tol., 
 • Rezistory s kovovou vrstvou a toleranciou 2%, bez indukcie
 • Výhybka: 2 pásma s Besselovym filtrom 6 a 12 dB 
 • Váha: 17 kg / pár
 • Rozmery (ŠxVxH): 170 x 345 x 255 mm

Príďte si vypočuť

Vienna Acoustics Haydn Jubilee si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Vienna Acoustics Haydn Jubilee

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty