Supra PLY 2x3.4 / set

Model PLY 2x3.4 / set Supra Cables
od 82,00 €
Kábel k reprosústavy
Odporúčame
Supra PLY 2x3.4 / set
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
2x2 m set
Cena za set
Skladom68,33 €20.00%82,00 €
2x3m set
Cena za set
Skladom91,67 €20.00%110,00 €
2x4m set
Cena za set
Skladom115,00 €20.00%138,00 €
2x5m set
Cena za set
Skladom138,33 €20.00%166,00 €

Veľmi obľúbený reprokábel Supra PLY 2x3.4 osadený banánmi 

Reproduktorový kábel s patentovanou technológiou spoločnosti SUPRA. Jedná sa o sendvičovú konštrukciu plochých vodičov uložených blízko seba. Tým sa radikálne znížila indukčnosť, ktorá má neblahý vplyv na kvalitu zvuku. Prenosová charakteristika sa u Supra Ply ukazuje byť oveľa širšia a prekmity nábežných hrán obdlžníkového signálu viditeľne menšie, ako u káblov tradičných konštrukcií. Kľúčová je konštrukcia káblu a vďaka nej sa PLY stal veľmi vyhľadávaným medzi mnohými audiofilmi.
Použitie: pevné a prenosné inštalácie, HIFI, domáce kina, zariadenia s vysokým výkonom.
Farebné prevedenie: Ice blue
Všetky repro- káble sú na povrchu pocínované, čo zaručuje  najlepšiu ochranu proti oxidácii. Takto upravené káble si svoje elektrické vlastnosti držia výrazne dlhšie než nepocínované, naviac oxid cínu je lepší vodič ako oxid medi alebo striebra. Pocínovaná meď starne výrazne pomalšie  ako neošetrené vodiče.
Ďalšou prioritou je ošetrenie vonkajšej izolácie proti nepriaznivým vplyvom  z ovzdušia. V priebehu výrobnej technológie sa vytesní nežiadúci chlór z granulátu PVC, pretože práve on v zmesi s oxidmi uhlíka a kysličníka síry je hlavní príčinou starnutia izolacíi.
Firma Supra používa pre výrobu všetkých kábelov bez rozdielu OFC meď s čistotou 99,999%, č u audio-video káblov tejto cenovej kategórie nieje pravidlom.

Príďte si vypočuť

Supra PLY 2x3.4 / set si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Supra PLY 2x3.4 / set

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty