NAD C 3050 LE Stereophonic Amplifier

Model C 3050 LE Stereophonic Amplifier NAD
2 199,00 €
1 832,50 € bez DPH
Dostupné iba na predajni
Zosilňovač C 3050 LE z limitovanej edície, vytvorený na oslavu 50. výročia založenia spoločnosti NAD v roku 1972, má nádherný retro dizajn so saténovým orechovým krytom, dvoma VU meračmi, tlačidlovými ovládacími prvkami a značkou NAD v kurzíve 70. rokov. Pod vintage zovňajškom sa skrýva úplne moderný zosilňovač s pokročilými funkciami, ako je BluOS high-res multi-room music streaming, Dirac Live room correction a osvedčená konštrukcia zosilňovača NAD HybridDigital UcD. Na počesť roku založenia spoločnosti NAD je výroba obmedzená na 1 972 kusov, z ktorých každý je individuálne očíslovaný na zadnom paneli. Stereofónny zosilňovač C 3050 LE z limitovanej edície, ktorý kombinuje ikonický zvuk NAD s retro dizajnom inšpirovaným klasickým zosilňovačom 3030, vzdáva hold 50 rokom inovácií spoločnosti NAD v oblasti konštrukcie zosilňovačov. Jeho pokročilá technika poskytuje možnosti, o ktorých sa pred polstoročím žiadnemu audiofilovi ani nesnívalo.

Vypredané !

Integrovaný zosilňovač C 3050 LE využíva uznávanú technológiu zosilňovača NAD HybridDigital UcD a dokáže dodať 100 Wpc kontinuálneho výkonu a 135 Wpc okamžitého výkonu, čo zaručuje bezproblémové podanie hudobných prechodov s prakticky nemerateľným šumom a skreslením. Výsledkom je neutrálny zvuk bez skreslenia aj pri vysokých úrovniach počúvania s vynikajúcimi detailmi, vynikajúcim vykreslením priestoru a strhujúcou dynamikou.Digitálna časť je postavená na diferenciálnom D/A prevodníku PCM5242 s vysokým rozlíšením od spoločnosti Texas Instruments, ktorý sa vyznačuje vysokou toleranciou voči chveniu hodín a vynikajúcim dynamickým výkonom. Tento vysoko výkonný DAC umožňuje modelu C 3050 LE reprodukovať všetky vaše digitálne zdroje s úžasnou muzikálnosťou, ohromujúcou čistotou a presným zobrazením. 

Nový C 3050 LE vzdáva hold zosilňovaču NAD 3030, klasike 70. rokov. Integrovaný zosilňovač C 3050 LE, odetý do krytu z orechového dreva, má tmavosivý predný panel s pôvodným logom New Acoustic Dimension v kurzíve 70. rokov, dva VU metre a tlačidlové ovládacie prvky na výber zdroja. Na zadnej strane každej jednotky je individuálne očíslovaná plaketa s výrobným číslom zosilňovača.

V ústrety budúcnosti C 3050 LE obsahuje najnovšiu generáciu technológie modulárnej konštrukcie NAD Modular Design Construction, ktorá je odolná voči budúcnosti. Vďaka MDC2 môžu majitelia pridávať nové funkcie a vlastnosti vložením modulu MDC2 do slotu na zadnej strane komponentu. MDC2 obsahuje úplne novú architektúru, ktorá umožňuje obojsmernú komunikáciu medzi modulom a hostiteľským komponentom. Modul MDC2 BluOS-D, ktorý je predinštalovaný v zariadení C 3050 LE, pridáva dve špičkové funkcie: Dirac Live room correction a BluOS high-resolution multi-room music streaming.

Vyladenie miestnosti Dirac Live umožňuje zariadeniu C 3050 LE prekonať najslabší článok väčšiny zvukových systémov: samotnú posluchovú miestnosť. Pomocou kalibrovaného mikrofónu a aplikácie spustenej na inteligentnom zariadení alebo osobnom počítači prehráva Dirac Live cez vaše reproduktory testovacie tóny, potom analyzuje výsledky a vytvára filtre, ktoré odstraňujú problémy, ako je stojaté vlnenie a nežiaduce odrazy. So zapnutou funkciou Dirac Live si budete môcť vychutnať výrazne lepšiu definíciu basov, väčšiu čistotu a presnosť tónov a presnejšie zobrazenie. Vďaka obojsmernej komunikácii MDC2 funguje Dirac Live na všetkých zdrojoch pripojených k C 3050 LE.

Svet hudby Po pripojení k domácej sieti cez Wi-Fi alebo káblový Ethernet vám MDC2 BluOS-D v C 3050 LE poskytuje prístup k takmer všetkej hudbe, ktorá bola kedy nahraná prostredníctvom oceňovaného systému BluOS na správu hudby vo viacerých miestnostiach. Pomocou intuitívnej aplikácie BluOS môžete navoliť hudbu z viac ako 20 populárnych streamovacích služieb vrátane niekoľkých, ktoré ponúkajú bezstratový zvuk vo vysokom rozlíšení, ako napríklad Amazon Music Ultra HD, Deezer, Qobuz a Tidal. Rovnako ako všetky produkty s podporou BluOS, aj C 3050 LE podporuje zvuk vo vysokom rozlíšení až 24 bitov/192 kHz. Je tiež vybavený funkciou dekódovania MQA na prehrávanie štúdiovej kvality zo služby Tidal. Okrem toho BluOS poskytuje prístup k tisícom internetových rozhlasových staníc a umožňuje prehrávať hudbu z vlastnej digitálnej knižnice.

Technické špecifikácie

 • integrovaný stereo zosilňovač z limitovanej edície – obmedzený počet kusov
 • trvalý výkon 100 W do 4 alebo 8 ohmov a dynamický výkon až 250 W do 4 ohmov32-bit / 384 kHz diferenciálny DA prevodník Texas Instruments audiofilskej triedy
 • vstavaný MDC2 BluOS sieťový streamer s Wi-Fi a Ethernet pripojením, modul pridáva BluOS Hi-Res streamovanie hudby vo viacerých miestnostiach a korekciu miestnosti Dirac Live
 • podpora Apple AirPlay 2, Spotify Connect alebo Tidal Connect
 • pokročilá korekcia akustiky miestnosti Dirac Live (kalibračný mikrofón súčasťou balenia)
 • bohatý výber analógových aj digitálnych vstupov vrátane HDMI eARC pre pripojenie k TV
 • gramofónový MM predzosilňovač s infrazvukovými filtračnými obvodmi
 • obojsmerný Qualcomm aptX HD Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie
 • dedikovaný slúchadlový zosilňovač so 6.35mm jackom na prednom paneli
 • možnosť ovládania pomocou IR ovládača alebo BluOS aplikácie v slovenčine​
 • Výstupy reproduktora A / reproduktora B
 • Výstup subwoofera
 • Jeden optický, jeden koaxiálny digitálny vstup

Príďte si vypočuť

NAD C 3050 LE Stereophonic Amplifier si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

NAD C 3050 LE Stereophonic Amplifier

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty