MUSICAL FIDELITY M6si500

Model M6si500 Musical Fidelity
od 3 990,00 €
Počúvanie M6si500 je skutočným zmyselným zážitkom. Disponuje obrovskou dynamikou bez stresu a jemným zamatovým zvukom.. Scéna je široká a hlboká. Mali by ste si ho prísť popočúvať a lepšie pochopiť, prečo vytvára také nadšenie. M6 500i je vysoko výkonný integrovaný zosilňovač. Pred 25. rokmi, Musical Fidelity uviedol zosilňovač A1000 čím začala éra tohto vysoko-výkonného integrovaného zosilňovača. Počas posledných 2 desaťročí sme pokračovali vo vylepšovaní nášho pôvodného konceptu. M6 500i ponúka 500 wattov na kanál, má neuveriteľnú kontrolu, vynikajúce technické prevedenie a vynikajúcu kvalitu zostavenia. Tento pozoruhodný integrovaný zosilňovač dokonale ukontroluje akúkoľvek reprosústavu s maximálnym potenciálom.
Doprava zadarmo
Odporúčame
MUSICAL FIDELITY M6si500
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za kus
3 - 5 dní3 325,00 €20.00%3 990,00 €
Prevedenie strieborné
Cena za kus
3 - 5 dní3 325,00 €20.00%3 990,00 €
Technické špecifikácie:
 • Vo vnútri skrinky je to efektívne oddelený systém so samostatným predzosilňovačom a dvoma nezávislými mono výkonovými zosilňovačmi;  úplná dual mono konštrukcia.
 • 2 x toroidný transformátor
 • Výkon: 500 W na kanál do 8 Ohmov (27 dB)
 • 12 veľkých bipolárnych tranzistorov na kanál; Je ľahko dostupný špičkový výkon 200 ampérov.
 • Presné digitálne ovládanie hlasitosti pomocou laserom upravených substrátových rezistorov zaisťuje dokonalý súbeh a jemne nastavenie až po veľmi nízku úroveň počúvania.
 • THD (+ šum): <0,01% typický, 20 Hz až 20 kHz
 • Odstup signálu k šumu:> 100dB 
 • Frekvenčná charakteristika: +0, –0,1dB, 10 Hz až 20 kHz
 • vstupy: 4 x línkový RCA / phono (1 x HT pre domáce kino) 1 x XLR
 • výstupy: 1 x RCA z predozilňovača, 1 x fixný RCA
 • Rozmery - ŠxVxH (mm): 440 x 160 x 460
 • Hmotnosť: 30 kg

Recenzie a ocenenia


«M6 500i dokáže zobrať akúkoľvek hudbu na ktorú si dokážete spomenúť a reprodukovať ju s bez akejkoľvek kompresie. . Ako ľudia často nariekajú, myšlienka skutočnej transparentnosti v dvoch kanáloch je často zriedkavejšia, ako by mnohí chceli. Prevádzkový rozsah M6 500i je taký obrovský, že pre akúkoľvek (je to pravda, myslím absolútnu) domácu situáciu je to, čo dostanete presne to, čo je do neho odoslané. To znamená, že v spolupráci s podobne schopnými komponentmi by ste mali systém, ktorý by bol úplne presný - skutočnú „lupu s hudbou“. Estetika modelu M6 500i sprostredkuje veľmi jednoduchú správu a táto správa je „Ja som VEĽMI VÝKONNÝ“. Presný, rafinovaný a vzrušujúci zvuk. Vynikajúco vyrobený. Žiadne limity pre veľkosť posluchovej miestnosti. M6 500i je jedným z najuznávanejších integrovaných zosilňovačov a skutočnosť, že je späť za nižšiu cenu ako kedykoľvek predtým, znamená, že tentoraz môže získať ocenenie "Najlepší Hi-Fi zosilňovač nad 1000 libier".»

 • avforums.com

«Ako získať Ferrari za cenu Fiata»

 • LYD & BILDE MAGAZINE​ 

«Toto bude dokonalý zosilňovač pre mnoho audiofilov! Toto je skutočne pôsobivý, veľmi sympatický zosilňovač. Prináša vynikajúci všestranný zvuk a množstvo výkonu vo veľmi elegantnom prevedení, za veľmi prijateľnú cenu. Je toho veľmi málo, za tak málo peňazí peňazí, ktoré fungujú tak dobre, takým efektívnym spôsobom a bez námahy.»

 • HI-FI CHOICE 

«Existuje niečo, v čom M6 500i nevyniká ? Naozaj nie. Iste, pár integrovaných zosilňovačov s vyššou cenou má lepšie stredné pásmo a viac rozlíšenia, ale stoja dvakrát až štyrikrát viac. S mega-drahými zosilňovačmi získate to, za čo platíte, avšak s M6 500i získate obrovský výkon a hodnotu. Delená zostava nie je odpoveď. Bude ťažké nájsť výkonový zosilňovač s výkonom 500 W na kanál, ktorý stojí 7 000 dolárov a stále budete potrebovať predzosilňovač a pár prepojovacích káblov. Ani Darth Vader si  nerobil s týmto žiadne väčšie problémy pri dobíjaní galaxií s pomocou jediného zariadenia»

 • TONE AUDIO 

«Musical Fidelity je M6 500i je gentleman a zároveň gangster medzi integrovanými zosilňovačami, obdarený rovnakou porciou svalov a jemnosťou. Tieto zdanlivo protichodné silné stránky priťahujú rôzne typy poslucháčov, ale tento model si zaslúži univerzálny rešpekt. Bolo mi potešením zoznámiť sa s týmto najnovším a najvýkonnejším produktom britských špecialistov MF. Bude mi ľúto, keď ho budem vidieť odchádzať

 • SoundStage HiFi