MUSICAL FIDELITY M6S DAC

Model M6S DAC Musical Fidelity
od 1 499,00 €
Okamžitý zvukový dojem z M6SDAC je nenásilný a uvoľňujúci ... získate pocit, že komunikácia umelcov je hypnotická a presvedčivá. Je muzikálny, zvuk je sladký a detailný; výšky sú absolútne a bez zrna s vynikajúcim rozlíšením. Spodné frekvencie znejú nekonečne hlboko s hmatateľnou dynamikou a rýchlosťou svetla - rýchlym úderom / dozvukom. Zobrazenie priestorovej scény je lepšie ako by ste by ste očakávali od separácie kanálov viac ako 120 dB, je vynikajúce: zo strany na stranu, umiestnenie obrazu, hmatateľný zmysel pre miesto nahrávania, vďaka ktorému sú výkonní umelci v holografickom priestore v reálnom čase.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za kus
1 249,17 €20.00%1 499,00 €
Prevedenie strieborné
Cena za kus
Skladom1 249,17 €20.00%1 499,00 €

M6s DAC je vysoko kvalitný 32/768 kHz upsampling/reclocking DAC. Má 7 vstupov: 3 x koaxiálny, 3 x optický a 1 x USB. Akceptuje všetky prenosové rýchlosti do 32 bitov 768 kHz a DSD 64/128. Všetky vstupy sú prevzorkované na 32/768.M6SDAC má neuveriteľne nízke skreslenie, 0,0004% pri 20 kHz. Stereo separácia je lepšia ako 120 dB. Odstup šumu je lepší ako 119 dB a viac, hudba je prezentovaná na čiernom zamatovom pozadí. Linearita je lepšia ako 110 dB. Vyniká v každej technickej oblasti. 

Pevné / variabilné, nesymetrické /  symetrické výstupné obvody využívajú najmodernejšie komponenty a obvody, ktoré poskytujú vynikajúci technický a zvukový výkon a výnimočné vlastnosti v oblasti zaťaženia a bezchybne budú riadiť akúkoľvek kombináciu káblov a elektroniky. Slúchadlový zosilňovač má rovnakú dizajnovú filozofiu a implementáciu.

Recenzie a ocenenia

«Absolútne presvedčívá trojrozmerná a otvorená zvuková scéna. Ocenenie ho určite neminie! Jeho otvorený trojrozmerný zvuk je úplne presvedčený.»

  • CHRISTIAN MÖLLER - AUDIO​

«Prevodník presvedčil od prvej minúty príjemnou muzikálnosťou! Naozaj vydoluje každý detail zo záznamu!»

  • PHILLIPP SCHNECKENBURGER - HIFIEINSNULL​

«Úprimne povedané, veľký MF znie mimoriadne - je to tak, ako keby sa zjavil z inej triedy a inej planéty.Jeho zvuková scéna je širšia a hlbšia, holografické zobrazenie je najlepšie, zvyšok prevodnikov v teste ho len naznačuje. Jeho zobrazovanie určuje špecifickosť a prítomnosť, máte pocit že môžete osloviť a dotknúť sa hudobnikov. Výšky sú jasnejšie definované, basy su najreálnejšie rovnako dynamické špičky.»

  • PRE: : fascinujúca kvalita zvuku, prevedenie,vlastnosti
  • PROTI: Zaberie veľa miesta
  • VERDIKT: Najlepší DAC spoločnosti Musical Fidelity po rokoch prináša nové štandardy za danú cenu

Príďte si vypočuť

MUSICAL FIDELITY M6S DAC si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

MUSICAL FIDELITY M6S DAC

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.