GigaWatt PF-1 MK2

Model PF-1 MK2 GigaWatt
od 479,00 €
Špičkový kondicionér pre filtráciu a veľmi účinnú ochranu digitálnych a analógových komponentov. PF-1 MK2 je zdokonalená verzia filtračnej lišty určenej na napájanie a ochranu kvalitných audio a video systémov. V PF-1 MK2 sa použili lepšie materiály a komponenty. Modifikovaná konštrukcia zariadenia je založená na riešeniach používaných v sériách energetických kondicionérov EVO. Je to špeciálny produkt v ponuke GigaWatt, pretože prekvapí svojou konštrukciou a kvalitou prevedenia za danú cenu s pozitívnym vplyvom na zvuk.
Doprava zadarmo
Odporúčame
GigaWatt PF-1 MK2
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
So sieťovým káblom Gigawatt LC-1 MK3 - 1,5m
Cena za set
Skladom399,17 €20.00%479,00 €
So sieťovým káblom Gigawatt LC-2 MK3 - 1,5m
Cena za set
632,50 €20.00%759,00 €

Lišta je vyrobená z vysoko kvalitných komponentov. Rušenie je odstránené filtračným blokom RLC. Bol postavený za pomoci vysoko kvalitných metalizovaných polyesterových kondenzátorov s nízkou indukčnosťou a filtračným jadrom IP (Iron Powder). Všetky prvky filtra sú letované pomocou striebornej spájky na masívnej doske plošných spojov s veľkými priečnym prierezom.

V napájacich obvodoch sme odstúpili od používania tradičných ochranných prvkov, ako sú ističe alebo tepelné poistky, ktoré majú nepriaznivý vplyv na zvuk pri striedavom prúde. Prepäťová ochrana napájacieho filtra je založená na kaskáde ochranných prvkov, ako sú plazmové iskrové medzery a nová generácia varistorov UltraMOV. Bez problémov spolupracuje s riadne zapojenou elektrickou rozvodnou sieťou, pričom zaručuje úplnú ochranu pred prepätím a nadprúdom.

PF-1 MK2 využíva inovatívny distribučný systém, za ktorým je vlastný vývoj spoločnosti. Je založený na masívnych rozvodoch elektrickej energie druhej generácie, vyrobených z leštených, vysoko čistých katódových medených dosiek (Cu-ETP). Tento systém rozdeľuje prúd priamo do každej dvojice výstupných zásuviek pomocou krimpovaných a utiahnutých spojov a káblov z elektrolytických medených drôtov s prierezom 2,5 QMM. Použitie hviezdicovej topológie vo vedení, vysoká vodivosť a masívny prierez približne 30 QMM každej z tyčí, zaručuje rovnaké a stabilné rozdelenie výkonu, ktoré je nezávisle od zaťaženia ktorejkoľvek zo zásuviek na lište.

Výkonová lišta PF-1 MK2 je vybavená šiestimi vysokokvalitnými zásuvkami GigaWatt G-040 Schuko, ktoré spoločnosť navrhla a vyrobila. Mosadzné konektory týchto zásuviek boli v továrni pokryté striebrom, bez použitia kovov ako je meď alebo nikel, ktoré by mohli spôsobiť nepriaznivý sériový odpor a stratu napätia. Zvýšená plocha dotyku a silná vrstva striebra zaručujú istý kontakt so zástrčnými kolíkmi. Zásuvky navyše prešli  kryogénnou modifikáciou a procesom demagnetizácie. 

Technické špecifikácie:

  • Dostupné typy zásuviek: 6 x EU (Schuko)
  • Celokovová konštrukcia odolná proti RFI a EMI rušeniu
  • Sieťové napätie 220-240 V / 50-60 Hz
  • Maximálny výstupný výkon: 3 680 W
  • Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A
  • Absorbovaný impulzný prúd: 13 000 A
  • Rozmery: 420 x 75 x 57 mm
  • Hrubá hmotnosť: 3,05 kg​