DALI iO-4

Model iO-4 DALI
od 299,00 €od 269,00 €
Slúchadlá DALI IO-4 sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort s odolným dizajnom, prirodzeným a transparentným zvukom. Vyznačujú sa špičkovou 60-hodinovou výdržou batérie. Navrhnuté a vyvinuté od začiatku do konca v našom ústredí v Dánsku. Vďaka 35-ročným skúsenostiam spoločnosti DALI s tvorbou vysoko kvalitných reproduktorov sme sa rozhodli využiť svoju vášeň a odborné znalosti na vytvorenie bezdrôtového DALI IO-4 - určeného pre súčastných milovníkov hudby. S našou vášňou pre reprodukciu hudby sme boli presvedčení, že so slúchadlami môžeme robiť to, čo sme urobili s reproduktormi; poskytnúť vynikajúco znejúci produkt, ktorý poskytne lepšie hudobné zážitky ako zavedená konkurencia. Slúchadlá sú v podstate pár malých reproduktorov usadených na vašej hlave. Sú to vaše osobné prenosné hi-fi reproduktory, ktoré vám umožňujú vziať si so sebou ten pravý zvuk DALI kamkoľvek pôjdete. DALI IO-4 sú ideálnym spoločníkom na cesty pre tých, ktorí cestujú.
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčame
-10%
DALI iO-4
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie Iron Black
Cena za kus
Skladom 224,17 € 249,17 € 20.00% 269,00 € 299,00 €
Prevedenie Caramel White
Cena za kus
Skladom 224,17 € 249,17 € 20.00% 269,00 € 299,00 €
Prevedenie Army Green
Cena za kus
3-5dní 224,17 € 249,17 € 20.00% 269,00 € 299,00 €
Prevedenie Chalk White
Cena za kus
3 - 5 dní 224,17 € 249,17 € 20.00% 269,00 € 299,00 €

Ako spoločnosť ktorá vyrába reprosústavy plne chápeme dôležitosť vysokovýkonného meniča. Zistenie, že v odvetví slúchadiel sa ako meniče často používajú lacné sériové komponenty bolo pre nás veľkým prekvapením. Bez toho, aby im venovala skutočná technická pozornosť.Slúchadlá DALI IO-4 využívajú vysoko kvalitný menič navrhnutý na mieru s veľkou membránou 50 mm a optimalizovaným systémom neodýmových magnetov na dosiahnutie nízkeho skreslenia, minimálneho zafarbenia a presnej dynamiky v celom frekvenčnom rozsahu.Menič s veľkým priemerom zaisťuje lineárny pohyb s minimálnou kompresiou. To spolu s dobre kontrolovanými pohybom membrány z papierových vlákien znamená, že aj tie najmenšie hudobné detaily vynikajú krištáľovou čistotou a tiež to znamená, že zvuk nikdy ani po hodinách počúvania.neunavuje.

IO-4 poskytuje neuveriteľnú 60-hodinovú výdrž batérie, ktorá vám umožní počúvať bez nabíjania celé týždne. A ak vám dôjde batéria, IO-4 bude pri používaní dodávaného kábla Mini Jack jednoducho pokračovať v pasívnom režime „Vypnuté“. Alebo sa nabije na 100% za 2 hodiny pomocou štandardného konektora USB-C.

DALI IO podporuje:  Bluetooth AptX, AptX HD a Apple AAC. Ale pre najvyššiu možnú kvalitu DALI IO obsahuje konektor USB-C, ktorý podporuje digitálne streamovanie zvuku z Windows alebo Mac. IO tiež obsahuje tradičný káblový analógový konektor Mini Jack.

ULTIMATE COMFORT Každý z nás je jedinečný; všetci máme hlavy a uši rôznych veľkostí. Slúchadlá DALI IO boli ergonomicky optimalizované, aby sa zaistilo, že sa pohodlne zmestia na čo najviac poslucháčov. Vyžaduje si to početné prototypy a analýzu rôznych kombinácií chráničov sluchu, kriviek čelných oblúkov a uhlov náušníkov. Výsledkom je dizajn s nastavením, ktoré je potrebné na to, aby poskytovalo prirodzené pohodlie každému.

Technické špecifikácie

 • Uzavreté slúchadlá
 • 50 mm kónická membrána z vlákniny  
 • Pripojiteľnosť: Bluetooth (bezdrôtové), 3,5 mm mini jack stereo, USB-C
 • Bezdrôtové vstupy:  Bluetooth 5.0, AAC, aptX, aptX HD
 • Funkcie:  Zapnutie / vypnutie napájania, Bluetooth Spárujte / Uvoľnite, Zvýšenie / zníženie hlasitosti, Prehrať / pozastaviť / preskočiť skladbu, telefonovanie
 • Hovory bez použitia rúk a hlasová asistencia pomocou funkcie Clear Voice Communication (CVC)
 • Výdrž batérie až 60 hodín
 • Súčasťou balenia je kábel USB-C, 3,5 mm stereo kábel, taška
 • Vymeniteľné chraniče
 • Váha 320g
 • Frekvenčný rozsah (+/- 3dB) [Hz] 10 Hz-20 kHz
 • Citlivosť analógového vstupu 94dB spl @ 500 Hz(Pasívny režim / aktívny režim) 200 mV rms / 175 mV rms
 • Impedancia (pasívny režim) 25Ω
 • Kompletné špecifikácie 
 • Recenzie a ocenenia

Príďte si vypočuť

DALI iO-4 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

DALI iO-4

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.